چرا راه اندازی فروشگاه اینترنتی برای ما مفید است؟ غالبا دنیای مجازی، برای افرادی که صرفا به وب گردی مشغولیت دارند، هزینه ی خالص است. اما بعد از مدتی وبگرد هایی که کمی متفکرانه تر و بالغانه تر به موضوع فکر می کنند، و از فراغت کافی نیز برخورداند، تصمیم میگیرند که وبگردی هزینه بر خود را به درآمد زایی تبدیل کنند.

اولین چیزی که پیش روی این قشر وجود دارد این است که تصمیم می گیرند وارد تجارت الکترونیک بشوند. در واقع اولین جرقه هایی که در ذهن فرد به منظور طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی، پدیدار می شود، این است که به منظور افزایش درآمد، به تجارت الکترونیک روی می آورند که البته و صد البته گرایش بسیار قوی برای پول سازی است.

البته با راه اندازی فروشگاه اینترنتی می توانید به اهداف مهم تری مثل توسعه برند، افزایش فروش و گسترش بازار نیز دست پیدا کنید که این موارد در مرحله ی بعدی، بیشتر اهمیت پیدا می کند.

فروشگاه اینترنتی در حقیقت، یک شعبه ی دائما آنلاین و باز از کسب و کار شماست که اگر در مدیریت آن حرفه ای عمل کنید مطمئنا می توانید به صورت جهانی آن را در اختیار نیازمندان و مشتریان خود قرار دهید.

اگر ازاین منظر نیز به تجارت الکترونیک نگاه کنید متوجه تفاوت ها و مزایای آن خواهید شد.

سوال بسیاری از افرادی که به جهت مشاوره با بای مارکتینگ به ما رجوع می کنند این است که:

راه اندازی تجارت الکترونیک

آیا برای راه اندازی تجارت الکترونیک باید فروشگاه واقعی داشته باشیم؟

پاسخ اجمالی سئو مارکت این است که برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی، صرفا نیاز به وجود فروشگاه واقعی ندارید. چنانکه در داستان موفقیت بیزینس ها می خوانیم، بسیاری از کسب و کار های الکترونیک کار خود را از یک یا دو محصول شروع کرده اند و حتی برخی با وجود در امد میلیونی،توانسته اند، فروش خود را از طریق یک انباری در خانه شان مدیریت کنند.

هرچند شما برای مدیریت فروشگاه نیازی به فروشگاه واقعی ندارید اما در بحث تامین محصولات نیاز اساسی به منبع یابی دارید. اگر فکر می کنید محصولاتتان به گونه ای است که می توانید در منزل خود آن ها را نگهدارید و به محض در یافت سفارش، آن را از طریق پست یا پیک برای مشتری ارسال کنید، قطعا از همین پتانسیل می توانید به موفقیت دست پیدا کنید.

اعتقاد بای مارکتینگ بر این استوار است که هر جا بتوانید کاری را بدون محدودیت زمان و مکان، آغاز کنید، قطعا موفقیت در آن نیز بدون محدودیت خواهد بود. شما در فروشگاه واقعی تان هر چقدر هم که موفق باشید، تنها می توانید محبوب مردم شهر خود یا در نهایت مردم استان خود باشید و بیش از این نمی توانید حرفتان را به جایی برسانید. اما اگر در کنار کسب و کارتان از ابزارهای دنیای آنلاین برای تجارت خود استفاده کنید مطمئنا می توانید صدای خود را رسا تر و موثر تر به گوش مشتریانتان در سراسر کشور و حتی سراسر دنیا برسانید.

و اما سوال دوم این است که :

راه اندازی تجارت الکترونیک

برای مدیریت فروشگاه اینترنتی به چند پرسنل نیاز داریم؟

اگر باز هم بخواهیم به طور تجربی به پاسخ این سوال بپردازیم خوب است که به تجربیات بیزینس های موفق رجوع کنیم. کسب و کارهای موفق غالبا بعد از طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی، کار خود را به طور شخصی یا نهایتا با سه نفر انجام داده اند و به موفقیت رسیده اند.

علت تعدد افراد این است که هر کدام از این افراد مهارت هایی دارند که به توسعه تجارت الکترونیکی بسیار کمک می کند. اما نکته مهم تر این است که تجارت الکترونیکی چنان جذاب و همه گیر است که اگر کمی در مورد آن مطالعه داشته باشید و از مراکز معتبر، به مطالعه و آموزش و یاد گیری بپردازید خودتان به تنهایی می توانید فروشگاهتان را مدیریت کنید و آن را به سود رسانی برسانید.

توصیه بای مارکتینگ این است که بعد از طراحی و ساخت فروشگاه اینترنتی و راه اندازی سایت تجارت الکترونیکی از یک مشاور با تجربه در این عرصه کمک بگیرید که با دانش بروز خود، شما را در این عرصه همراهی کند.

بای مارکتینگ، با تجربه ی ده ساله ی خود، توانسته است نیازهای فروشگاه های اینترنتی را به خوبی درک کند و در ارتقای تجارت الکترونیک گام های بلندی بردارد از این رو می توانید با کمک تیم قدرتمند بای مارکتینگ، فروشگاه اینترنتی تان را راه اندازی کنید و به مدیریت آن بپردازید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.