بای مارکتینگ: یکی از مشتریان ما روزهای اخیر سوال مهمی پرسید که ما را بر آن داشت که کمی در باره سوال او تحقیق کنیم. سوال این فرد به صورت زیر می باشد:

سلام، برای اینکه از شبکه های اشتراک گذاری فیلم، برای تاثیر گذاری بر سئو استفاده کنیم، شما پیشنهاد می کنید که از کدام سایت ها استفاده کنیم؟

خب اگر قرار بود که به طور ساده و پیش پا افتاده جواب دهیم می گفتیم بهتر است که در تمام سایت ها کانالی داشته باشید  تا بتوانید تاثیر مثبت تری بگیرید، اما یوتیوب را فراموش نکنید.

گفته می شود که، مزایای انتشار فیلم برای سئوی محلی بسیار زیاد است، اما در ادامه من می خواهم بر اساس لینک بیلدینگ و ساختار لینک و لینک سازی، در این باره با شما صحبت کنم.

کدام سایت اشتراک گذاری فیلم برای لینک سازی مفید تر است؟

خب برای اینکه به این سوال جواب بدهم، من به شما توصیه می کنم که تقسیم بندی بای مارکتینگ را مد نظر قرار  دهید و در ادامه به تناسب کسب و کار و البته هدف تجاری و حضور مجازی خود، انتخاب برتر داشته باشید.

سئو و لینک سازی با فیلم

مزایای انتخاب یوتیوب برای لینک سازی و سئو

یوتیوب به عنوان دومین موتور جستجوی بزرگ جهان شناخته می شود. از دیدگاه گروه بزرگی از کاربران این شبکه، که پسران و دختران ۲۵ ساله هستند، این سایت، از جمله سایت هایی است که به سرعت در حال رشد است و می توان گفت در زمره سریع ترین سایت رشد کننده قرار دارد چرا که فیلم مورد پسند بسیاری از کاربران است.

از طرفی شمار شمار کاربرانی که از این شبکه استفاده می کنند روزانه به ۳۰ میلیون نفر و حتی بیشتر، رسیده است.

مزایای اضافی استفاده از یوتیوب برای لینک سازی و بهبود سئو به صورت زیر است:

 

رابط کاربری یوتیوب برای ساختن یک اکانت فوق العاده ساده است.

با استفاده از این شبکه می توانید برای برند خود یک کانال اختصاصی ایجاد کنید و در آن ۵۰ عضو بپذیرید. این افراد می توانند کارکنان یا دوستان تان باشند.

عکس العمل پخش ویدیو ها در این سایت فوق العاده بالاست به همین خاطر می توانید برای پخش سریع فیلم از آن استفاده کنید.

برای اینکه در این شبکه موفق باشید می توانید شمار فالوور های خود را بالا ببرید و فیلم های خود را در دسترس کاربران قرار دهید. برای افزایش فالوور در یوتیوب می توانید راهکارهای ساده در زمان کم در نظر گرفته و به موفقیت فکر کنید.

مزایای دیگر سایت های اشتراک فیلم برای سئو چیست؟

از جمله سایت های دیگر که می توان گفت مثل یوتیوب در حال فعالیت هستند می توان به Vimeo, Wistia و نظیر آن اشاره داشت. از جمله مزیت کار کردن با این سرویس ها  که در سایت هایی مثل یوتیوب دیده نمی شود به شرخ زیر است:

شما به راحتی قادر خواهید بود تا یک لینک سازی عالی داشته باشید و با ترکیب فیلم ها و اتصال صفحات به هم، تجربه کاربری بهتری به مشتریان بدهید و از طرفی قدرت سایت خود را نیز بالا ببرید. .

سئو و لینک سازی با فیلم

این دقیقا چیزی است که در یوتیوب دیده نمی شود. بنابراین اگر فکر می کنید که مشتریان متفاوت شما به تناسب نوع محصول تنها با ویدیو مورد تاثیر قرار می گیرند، وارد این شبکه شوید و از قدرت آن برای ارتباط بین ویدیو ها و صفحات سایت استفاده کنید.

توصیه متخصصان در این باره چیست؟

متخصصان در این باره می گویند که، برای سئو و لینک سازی موثر بهتر است که از سایت هایی استفاده کنید که می توانند با لینک سازی و اتصال صفحات به یکدیگر، رابطه درست و اصولی بین ویدیو های مشترک برای برند ها، ارائه دهند.

از طرفی مخازن فیلم که دارای امکان جستجو، دسته بندی و حتی هشتگ گذاری هستند نیز می توانند بر تجربه کاربری مشتری ها مثبت عمل کنند و به طور غیر مستقیم روی سئو تاثیر مثبت بگذارند.

از سویی اگر شما از سایت های مشابه استفاده کنید میزان زیادی از پهنای باند خود را حفظ خواهید کرد و این به سود شما برای نگهداری سایت با کمترین هزینه است.

توصیه خاص برای ایرانی ها

کاربران و فروشندگان عزیز ایرانی، که قصد دارند وارد حوزه ویدیو مارکتینگ شوند، می توانند از مقاله زیر به نحو احسن استفاده کنند و با ترکیب کانال های مختلف در بهبود سئو و تجربیات مشتریان بیفزایند:

راهکارهای ویدئو مارکتینگ برای ایرانی ها

اما پیشنهاد دیگر ما استفاده از آپارات است. از آن جا که مشکل ورود به برخی سایت های اشتراک فیلم برای بسیاری از کاربران وجود دارد می توانید با استفاده از آپارات که شبیه به یوتیوب است، از فرصت لینک سازی و البته ایجاد راحتی کار برای کاربران استفاده کنید.

در این باره تجربیات و دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.

با تشکر از وب سایت searchenginejournal
برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.