در دنیای کنونی که کاربران پیامک باران می‌شوند، این هنر بزرگی است که کسی را همراه خود کنید تا منتظر پیامک‌های تبلیغاتی شما باشد. این موضوع در پروسه‌ی ارسال پیامک صوتی بیشتر اهمیت پیدا می‌کند. از آن جا که پیامک‌صوتی حساسیت‌های بیشتری دارد باید در بکارگیری آن بیشتر دقت کرد و خلاقانه به دنبال راه‌هایی بود که مشتری را تا انتهای پیام با خود همراه کرد. اگر جای ریسک برای خود باقی بگذارید برای همیشه مشتریان‌تان را از دست خواهید داد. از این رو پیامک صوتی همانطور که می‌تواند خیلی خوب باشد می‌تواند خیلی بد هم باشد!

در دنیای بازاریابی و تبلیغات باید بیش از هر چیز نگاه‌تان را بر روی مشتری و مخاطبین هدف خود باز کنید تا بیشتر آن‌ها را بشانسید و به نیازهای‌شان واقف شوید و در نهایت، محصولاتتان را برای ان ها بهینه سازی کنید.

تمریناتی که در این مقاله توسط وب سایت پیامک صوتی ارائه شده است به شما کمک می‌کند که بتوانید یک پیامک صوتی موثر، برای مشتریان خود ارسال کنید به طوری که بیشترین بازدهی را داشته باشید.

voice-mail-message

در جلب توجه قوی عمل کنید

همه چیز از این جا شروع می‌شود. زمانی که کاغذ و قلم تان را پیش روی‌تان قرار داده‌اید تا به هر نحوی که شده یک سناریو برای تبلیغات خود بنویسید، به این فکر کنید که چطوری می‌توانید جذابیت خود را برای مشتری‌ها حفظ کنید. باید به این فکر کنید که چکاری می‌توانید کنید تا مشتریان شما بعد از شنیدن یک پیام صوتی کوتاه سریعا به کنکاش در مورد شما مشغول شوند. اینکه بدانید مشتری چگونه احساس ارزشمند بودن می‌کند و یا اینکه چطوری به هیجان می‌رسد، می‌تواند خیلی کمک سازنده‌ای برای شما باشد. بدانید که او در حال حاضر چه نیازی دارد و چگونه می‌توانید به او کمک کنید. این پروسه شاید یک هفته تا یک ماه به طول انجامد.

voice-mail-message

جذاب باشید و خسته کننده نباشید.

مطمئن باشید زمانی که شما پا در پروسه تبلیغات گذاشتید و با استفاده از سامانه پیامک صوتی تصمیم به بازاریابی گرفتید، رقبایتان نیز کم و بیش همین کار را خواهند کرد و دقیقا با مشتریان شما تماس خواهند گرفت. از این رو، این هنر شما است که چگونه بین رقبایتان برای مشتری‌های‌تان خودنمایی کنید. در درجه اول باید به دنبال این باشید که یک سلسله پیام صوتی ارسال کنید. بدین معنی که در اولین پیامک هرگز به فکر فروش چیزی نباشید. فقط به کاربر بفهمانید که می‌توانید یک سری نیازهایش را برآورده کنید. اگر متوجه می‌شوید طی چند پیام غیر تکراری ( از نظر سبک و محتوا ) مشتری چنان که باید به سمت شما جذب نمی‌شود روش کار خود را تغییر دهید و برای مخاطبین جدید پیام ارسال کنید و پروسه را مورد ارزیابی قرار دهید.

برای مثال می‌توانید یک موسیقی به پس زمینه صدای خود اضافه کنید. حتی می‌توانید با شروعی انرژیک به مخاطب انرژی وارد کنید. از طرفی می‌توانید با آمیختن کمی حس شوخ طبعی کاربر را به خنده وا دارید و حال خوبی برایش تضمین کنید. حتی خوش ذوق‌تر نیز می‌توانید عمل کنید و خود را در قالب یک بیت شعر طنز معرفی کنید. این ها همه عواملی است که کاربر شما را جذاب درک کرده و منتظر شما خواهد ماند. حتی دوست دارد بداند چه کسی در پس این صحبت قرار دارد تا بدین طریق، در مورد شما جستجو کند.

فقط ۳۰ ثانیه! نه بیشتر نه کمتر

در اولین پیامی که ارسال کرده اید، باید بتوانید طی ۳۰ ثانیه با مشتری رابطه بر قرار کنید و به او بفهمانید که چه کاری از دستتان بر می‌آید. ابتدا با تاکید آوردن نام برندتان خودتان را معرفی کنید و بعد بگویید که چطوری می‌توانید به آن ها کمک کنید. در نهایت یک راه تماسی برای آنان ایجاد کنید و در اختیارشان قرار دهید. لازم نیست حتما، کاری کنید که همان موقع فرد به صورت مشتری به شما زنگ بزند. حتی اگر کاری کنید که کمی اینترنت را در جستجوی شما سرچ کند و حتی به شما تماس بگیرد و از کم و کیفیت کارتان صحبت کند می‌توانید به نتیجه ی خوبی برسید.

voice-mail-message

فرض می‌کنیم که شما ارائه دهنده‌ی شامپو‌های جلوگیری از ریزش مو هستید. برای این کار لازم نیست هزاران جمله را کنار هم بچینید و به خورد گوش مشتری بدهید. کافی است در اولین پیام صوتی خود، خودتان و برندتان را معرفی کنید و بگویید که برای جلوگیری از ریزش مو راهکار‌هایی دارید …

بدین طریق در اولین پیام شناختی سطحی از خود بجای گذاشته اید. فراموش نکنید که نباید پیام‌ها را به طور مکرر ارسال کنید. در پروسه ارسال پیام صوتی باید هفته‌ای ۱ مورد نهایتا ۲ مورد ارسال کنید.

با تشکر از وب سایت پیامکده بخاطر تهیه و تدوین این مطلب آموزشی مفید..

Payam-kade.ir ارائه دهنده‌ی کامل‌ترین خدمات پیامک صوتی 

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.