شاید شما هم بخاطر اینکه محتوای سایت خودتان را افزایش دهید، ابتدای راه اندازی سایت، شروع به نوشتن محتوا و مطالبی کرده اید که از نظر کمیت و کیفیت بسیار کم ارزش هستند. توصیه امروز بای مارکتینگ این است که این محتوا را شناسایی کنید و نسبت به ارزشمند کردن آن ها اقدام کنید. اما چه اقداماتی باید برای افزایش رتبه و سئو روی این مطالب انجام داد. برای این منظور من این مقاله را نوشته ام:

بازبینی بازدید کل مطالب

دقت داشته باشید که این مدل مطالب همیشه بازدید کمتری نسبت به بقیه دارند. البته ناگفته نماند که ممکن است یک مطلب کوتاه ارزش بسیاری داشته باشد و حاوی نکته مهمی باشد، حتی اگر دو خط باشد، اما نباید این مدل مطالب را با محتوای ضعیفی که امروز ما مد نظر دایم اشتباه بگیرید.

دستورالعمل این است که مطالب را بازبینی کنید و ببینید کدام دسته از مطالب نیاز به بازنویسی دارد و شمار بازدید هایش کم است. عنوان این مطالب را یادداشت کنید و در طول روز ها نسبت به بازنویسی آن برنامه ریزی کنید..

سئو محتوا

مطالبی که خروج کاربران از آن ها صورت می گیرد

برخی صفحات هستند، که عموما کاربران با مطالعه آن ها از سایت خارج می شوند. این صفحات باونس ریت یا همان نرخ پرش کاربران را به شدت بالا می برند و می توانید این صفحات را در گوگل آنالیتیک پیدا کنید و نسبت به بازبینی و بازنویسی آن ها اقدام کنید.

دستورالعمل: به آنالیتیک سر بزنید و bounce rate را مد نظر قرار داده و صفحاتی که این رقم را بیش از ۶۰ نشان می دهند را پیدا کنید و برای بازنویسی آن اقدام کنید. .

بروز رسانی کنید

برخی مطالب هستند که در طول زمان نیاز به بروز رسانی دارند بدین معنی که لازم است، اطلاعات مطالب را بروز رسانی کنید. مثلا اگر شما در مورد رنگ سال صحبت می کنید هر سال باید این مطلب را بروز رسانی کنید. از این قبیل مطالب که عموما مطالب همیشه سبز هستند، می توانند در طول زمان کیفیت کم را به حد متوسط و بالا برسانند. بنابراین این مدل مطالب را پیدا کنید و همیشه به آن ها رسیدگی کنید، درست مثل پرورش یک درخت که نیاز به دستکاری، و رسیدگی دارد.

تولید محتوا

نتیجه گیری

بهترین کار برای اینکه مطالب کم حجم و کم بازدید را بهبود بخشید این است که نسبت به بروز رسانی درست و اصولی ان ها برنامه ریزی داشته باشید. با این کار هم مطلب را بروز رسانی کرده اید و گوگل ارزش آن را بیش از شما درک خواهد کرد از طرفی هم می توانید حجم ترافیک بالاتر، و ریکشن های بیشتری به آن متمایل کنید.

 

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.