همه ما می دانیم که فیس بوک یکی از شبکه های اجتماعی مهم در زمینه بیزینس است که می تواند به ما کمک کند تا مشتریان زیادی خواه به صورت محلی و غیره پیدا کنیم.

البته باید روش کار کردن در فیس بوک را بلد باشیم و هر روز این کار را انجام دهیم. اما من در این مقاله به شما یاد می دهم که چگونه با شبکه فیس بوک، نسبت به افزایش فروش لاک ناخن به صورت آنلاین دست یابید. با ما همراه باشید.

فیس بوک برای افزایش فروش لاک ناخن

نکته اول: یک پیج قوی در فیس بوک راه اندازی کنید و محصولات خود را در ان معرفی کنید

نکته دوم: سایر پیج های رقبا، چه قوی تر از خود و چه ضعیف تر از خود را لایک کنید.

نکته سوم: هر روز پیشنهاداتی برای فروش داشته باشید. برای آفر های خود تصاویر با کیفیت ( ۲۰۰ در ۶۲۷ پیکسل ) داشته باشید و عنوان و متن خوبی برای آفر خود داشته باشید و آن را به سایت خود لینک کنید.

نکته چهارم: از دوستان و مشتریان خود و همکاران بخواهید که هر هفته مطالب شما را لایک کنند و به اشتراک بگذارند.

نکته پنجم: بیشتر تصاویر شما مربوط به هنرهای روی ناخن، اخبار مربوط به این صنعت و مواردی نظیر این است اما فراموش نکنید که نیمی از پست ها باید حاوی آفر سرویس ها و فروش محصولات شما باشد.

نکته ششم: هر هفته یک بار، به ارزش ۱۵ دلار ( حداقل ) تبلیغات پولی روی فیس بوک داشته باشید و آن را صرفا برای مشتریان محلی خود برنامه ریزی و هدفمند کنید.

نکته هفتم: تبلیغاتی که دارید را برنامه ریزی کنید و به درستی سعی کنید که با توجه به دسته بندی های خاص مثل سن، جنس، محل زندگی و غیره تبلیغ خود را هدفمند نمایید.

نکته هشتم: کمپین های تبلیغاتی کوچک و کوتاه مدت و متفاوت راه بیندازید تا در نهایت بدانید کدام یک برای شما بیشتر جواب می دهد.

نکته نهم: پست های خود را مورد بررسی قرار دهید تا بدانید کدام یک از تبلیغات شما بازدید بیشتر و تعامل بیشتری به خود جلب کرده اند.

نکته دهم: سایت خود را به صفحه فیس بوک لینک کنید و در زیر آفر ها لینکی قرار دهید که مشتری را به صفحه خرید هدایت می کند.

نکته یازدهم: آموزش دهید و با کمک آموزش های تصویری دنباله دار کاری کنید که بتوانید به سادگی، مشتری ها را به سمت خود جذب کنید و آنان را در صفحه خود ماندگار کنید

تکنیک های مختلفی وجود دارد که می توانید از طریق فیس بوک برای محصولات لاک ناخن بازاریابی کنید و فروش داشته باشید. نظر شما در رابطه با این مقاله چیست؟ این لیست را هر روز می توانید انجام دهید و از نتایج فوق العاده آن لذت ببرید. نظر خود را با من در میان بگذارید.

 

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.