ربات‌ها عموما دستیاران همیشه حاضر شبکه‌های اجتماعی هستند که با روی کار آمدن تلگرام بیش از پیش ظاهر شده‌اند. پیش از این ربات‌های یاهو در کنار ادمین‌ها به ارائه خدمات می‌پرداختند اما به ظاهر ربات‌های تلگرام فعالیتی گسترده‌تر دارند که این بر ریسک استفاده از برخی ربات‌ها نیز افزوده است. هر چند ما در مطلبی با عنوان از شایعه تا باور جاسوسی با ربات های تلگرام به این نکته متذکر شده ایم که کار کردن با ربات ها مشکل خاصی ایجاد نمی کند اما لازم است که در این باره کمی دقت داشته باشیم و به هر رباتی پاسخ ندهیم. این بخش از آموزش های مفید بای مارکتینگ می خواهیم به ربات های تلگرام بپردازیم و روش کار کردن با ربات های تلگرام را به شما بیاموزیم:

برای استفاده از این ربات‌های درخط، پیش از هر کاری اطمینان پیدا کنید تلگرام خود را به آخرین نسخه به‌روزرسانی کرده‌اید. در نسخه‌های قدیمی تلگرام خبری از این ربات‌ها نیست.

برای فراخوانی این ربات‌ها، کافی است در محیط چت شخصی، گروه یا کانال، در قسمت وارد نمودن متن، ابتدا کاراکتر @ را وارد نموده و سپس نام ربات را تایپ نمایید. اکنون یک فاصله تایپ کرده و عنوان مورد جستجو در ربات را وارد نمایید. با این کار لیست نتایج نمایان می‌شود و کافی است نتیجه‌ی مورد نظر را انتخاب کنید تا ارسال گردد.

ربات های تلگرام

ربات آنالیزگر گروه برای بازاریابی و افزایش فروش

یک ربات در بخش ویژه این سایت معرفی کرده ام که به علاقمندان کمک می کند که بتوانند، به بهترین شیوه گروه خود را انالیز کنند و با عملکرد درست مشتری یابی کنند. برای دیدن این ربات، روی لینک زیر کلیک کنید:

می خواهم ربات آنالیزگر گروه تلگرام را ببینم.

ربات gif

به وسیله‌ی این ربات می‌توانید هزاران تصویر متحرک جالب را از طریق آرشیو بزرگ سایت Giphy جستجو کرده و ارسال کنید. به عنوان مثال وقتی خوشحال هستید به جای استفاده از یک ایموجی یا استیکر، می‌توانید عبارت happy را از طریق این ربات جستجو کنید و یک تصویر متحرک خوشحالی ارسال کنید:

@gifhappy

ربات vid

با استفاده از این ربات می‌توانید ویدیوهای موجود در Youtube را جستجو کرده و آن‌ها را ارسال کنید.

ربات pic

به وسیله‌ی این ربات می‌توانید تصاویر موجود در وب را جستجو کرده و ارسال کنید. این ربات از موتور جستجوی Yandex برای جستجوی تصاویر استفاده می‌کند. به عنوان مثال برای جستجو و ارسال تصویر یک سگ این عبارت را تایپ می‌نماییم:

@picdog

ربات bing

این ربات نیز عملکردی همانند ربات pic دارد با این تفاوت که برای جستجوی تصاویر از موتور جستجوی Bing استفاده می‌کند. به عنوان مثال برای جستجوی تصویر یک سگ، از این عبارت استفاده می‌کنیم:

@bingdog

ربات wiki

با استفاده از این ربات می‌توانید مقالات موجود در وب‌سایت ویکی‌پدیا را جستجو کرده و ارسال کنید. به عنوان مثال برای جستجو و ارسال یک مقاله با عنوان Information این عبارت را تایپ می‌کنیم:

@wikiInformation

ربات imdb

وب‌سایت IMDB بزرگ‌ترین وب‌سایت مربوط به اطلاعات فیلم‌ها و سریال‌ها است. با استفاده از این ربات می‌توانید محتوای این سایت را جستجو کرده و صفحه‌ی مربوط به فیلم، سریال یا هنرمند مورد نظر خود را ارسال کنید. به عنوان مثال برای جستجوی صفحه‌ی مربوط به فیلم Deadpool این عبارت را وارد می‌کنیم:

@imdbdeadpool

ربات bold

با استفاده از این ربات می‌توانید متون خود را به صورت درشت، کج و یا با فونت Fixedsys ارسال کنید. برای بهره‌‌گیری از این ربات، پس از درج کاراکتر @ و تایپ عبارت bold یک فاصله تایپ کنید و سپس متن مورد نظر خود را تایپ نمایید. در نهایت حالت مورد نظر را انتخاب کنید تا متن طبق آن حالت ارسال شود.

به عنوان مثال برای ارسال یک متن به صورت درشت ابتدا این عبارت وارد می‌شود و سپس Bold انتخاب می‌گردد.

ما این مطلب را از وب سایت alef تلخیص کرده ایم.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.