همه می دانیم که شبکه های اجتماعی یکی از بی نظیر ترین ابزارهایی هستند که به طور مستقیم یا غیر مستقیم به افزایش رتبه سایت و سئو کمک می کنند. اما در مشاهدات و تحقیقاتی که صورت گرفته به نتایجی دست یافته اند که من امروز با توجه به این ویژگی ها خواهم گفت که چگونه پا به پای توییتر جلو بیایید تا بتوانید نظر گوگل را بیشتر به خود جلب کنید.

چالش انتخاب کلمات کلیدی

عموما وقتی می خواهیم سئوی سایت را بهبود ببخشیم، لازم است که لیستی از کلمات کلیدی داشته باشیم و از این کلمات در شبکه های اجتماعی استفاده کنیم. اما توییتر حکایتی متفاوت دارد.

شما می توانید در توییتر از کلمات کلیدی تان هم استفاده کنید، چرا که این کار به سئوی سایت شما ضربه نمی زند اما به این نکته توجه کنید که محدودیت ها و هویت این شبکه اجتماعی به گونه ای است که برخی عبارت ها و کلمات در آن توییت پذیر تر است.

توییتر و سئو

کلمات و عبارت های توییت پذیر چیستند؟

در توییتر وقتی چالشی یا موضوعی بوجود می آید، یک سری عبارت های خاص ایجاد می شود که کاربران به طور گروهی نسبت به این عبارت ها حساسیت بیشتری دارند و نسبت به توییت کردن آن ها و ریتوییت کردن آن ها بیشتر اقدام می کنند. این را بدانید که لزوما همه کاربران با کلمه کلیدی شما مانوس نیستند بنابراین باید به موازات علایق کاربران پیش بروید.

چگونه عبارت های توییت پذیر را انتخاب کنیم؟

گاهی لازم است که این عبارت ها را به طور ظاهری مورد بررسی قرار دهید و با مشاهدات خود آن ها را پیدا کنید اما دقت کنید که ابزارهایی نیز وجود دارد که می توانید از طریق آن ها عبارت های توییت پذیر و مرتبط با محصولات و کسب و کار خود را پیدا کنید. بدین ترتیب می توانید ریکشن و عکس العمل کاربران را نسبت به توییت های خود بیشتر کنید و در نتیجه، به طور غیر مستقیم و مستقیم روی سئوی سایت خود تاثیر مثبت بگذارید.

ابزاری برای پیدا کردن عبارت های توییت پذیر توسط توییتر ارائه شده که برای استفاده از آن می توانید لینک زیر را کلیک کنید.

برای پیدا کردن عبارت های توییت پذیر کلیک کنید

آیا به راستی این ترفند برای شما سخت بود؟ لذت کار کردن و درگیر شدن با توییتر و سایر شبکه های اجتماعی وصف نشدنی است بنابراین توصیه می کنیم که این ترفند را دنبال کنید و روی سئوی سایت خود تاثیر مثبت بگذارید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.