هدف ما در Trance Essence این است که در دنیایی هدفمند، به کمک طبیعت، زیبایی و جنب  و جوش را افزایش دهیم.

من عاشق زیبایی هستم و ایده ی این کار ازاین غریزه ی من بوجود آمد. اما اگر بخواهیم ساده تر به این مسئله نگاه کنیم رابطه بین من و طبیعت و عطرها مورد اصلی بود که در کنار اراده ای که برای انجام اینکار در من بوجود آمد در نهایت به تمام کارهای من شکل رسمی داد : عطرهای دستی، بسته بندی، بازاریابی  و روش انجام اینها. به نظر من جایی در میان تار و پود این کارها، و عشق به پذیرش احساسات به عنوان منبعی التیام بخش، بذر ساخت این برند وجود داشت.

قصد ما قدرت دادن به شخصیت مردم و ترویج انتخاب شیوه ی زندگی آگاهانه به کمک اثر اغوا کننده ی عطرهاست. هنگام ساخت محصولات بهداشتی مخصوص حمام و مراقبت از بدن، ما از خالص ترین مواد اولیه ی ارگانیک ممکن استفاده میکنیم. کاری که میکنیم  تولید محصولاتی دست ساز است که بوضوح در آن از عطرها و رایحه های اصل استفاده شده است.

Trance Essence

در مورد اولین فروشی که داشتید بگویید و اینکه از چه منبعی بیشترین بازدید کننده و فروش برای شما ایجاد میشود ؟

اولین شروع بکار ما در بوتیکی فوق العاه بنام Bhavantu در شهر کوچک اوهای واقع در ایالت کالیفرنیا بود. صاحب این بوتیک یک بانوی بینظیر و همینطورشوخ طبع بود که  برای انجام یکسری تغییرات در شیوه کسب و کار از شهر نیویورک به اوهای نقل مکان کرده بود.  ۲۰ سال معاونت در یکی از ساختمان های مد نیویورک متعلق به برند Betsey Johnson تجربه ی بسیار زیادی در اختیار او قرار داده بود.

از این که توانسته بودیم محصولات دست ساز Trance Essence را در چنین فروشگاه بکر و شناخته شده ای عرضه کنیم بسیار خوشحال و هیجان زده بودیم. آنها در تمام امور در کنار ما بودند و نتیجه این شد که با احترامی درخور توجه و فروشی عالی کار خودمان را آغاز کردیم.

Trance Essence

در مورد پشت صحنه ی کسب و کارتان به ما بگویید. از چه ابزار و اپلیکیشن هایی برای پیشبرد اهداف فروشگاهتان استفاده میکنید ؟ نحوه ارسال سفارشات و تکمیل امور در فروشگاه شما به چه صورت است ؟

ما هنوز برند کوچکی محصوب میشویم. تمام کارهای توسط پرسنل انجام میگیرد. تمام طراحی های وب سایت، فرمول بندی، برآورد کردن و ارسال سفارشات توسط خود ما صورت میگیرد که بخاطر همین داشتن یک ابزار مطمئن برای وب سایت امری بسیار ضروری است. Shopify تجربه ای بسیار مطمئن و آسان برای ما بوده است.

از نظر ما ظاهر و پشتیبانی وب سایت بسیار مهم و تاثیرگذار است. برای ساخت وب سایت ما از Squarespace  استفاده کردیم و بسیار راضی هستیم.

برای کسانی که بتازگی وارد دنیای کسب و کارشده اند چه توصیه ای دارید ؟

توصیه من این است که مسائل را سخت نگیرند. هدف خود را تعیین کنید و در مسیری که پیش رو دارید همیشه با تمام وجود و بدون ترس گام بردارید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.