کسب و کاری که دارید را معرفی کرده و داستان شکل گیری آن را بیان کنید : چگونه تصمیم به فروش جواهرات گرفتید و محصولاتتان را چگونه انتخاب می کنید ؟

Bluboho از عشق عمیق ما به جواهرات شکل گرفت. از علاقه ی ما به سفر و همینطور ارتباط با دیگران و صد البته از زندگی. ما معتقدیم جواهرات بطور عمیق بخش احساسی زندگی را به نمایش میگذارند.

ما bluboho را تاسیس کردیم تا مردم چیزهای مهمی مانند جشن ها، گذشت ها، تعهدات و هر چیز مهمی که بین آنها وجود دارد را نشانه گذاری کنند، زیرا معتقد بودیم بازار فاقد چیزی است که این امکانات را در اختیار آنها قرار دهد.

ما دو فروشگاه موفق داریم. فروشگاه اصلی ما در شهر اوک ویل در کانادا (که در سال ۲۰۱۰ تاسیس شد) و دیگری در شهر تورنتو (که در سال ۲۰۱۳ شروع بکار کرد). همچنین فروشگاه های موقت بسیاری را در سراسر کانادا تاسیس کرده ایم.

ما عاشق ارتباط داشتن با مشتریان بودیم پس قدم بعدی ما تاسیس یک فروشگاه آنلاین بود. با تاسیس فروشگاه آنلاین قادر شدیم تا با بسیاری از مشتریان قدیمی و جدید در هر زمان در سراسر دنیا در ارتباط باشیم. جواهرات ما ترکیبی از فلزات و سنگهای گرانبها است. ما این ترکیب را با تکنیک هایی از دنیای قدیم و دنیای جدید جواهرات ایجاد میکنیم.

از اولین فروش هایی که داشتید برای ما بگویید. از چه راه هایی بیشترین مشتری و فروش نصیب شما میشود ؟

bluboho

اولین فروش آنلاین ما داستان طول و درازی دارد. همسر یکی از دوستان من وب سایت ما را در اینترنت پیدا کره بود و سریعا وارد آن شده بود.

اولین فروش یکی از ناب ترین لحظاتی بود که تجربه کردیم. اگر عشق و پشتیبانی مشتریان ما نبود الان در این جایگاه نبودیم.

بخش عظیم مشتریان ما از طریق رسانه های اجتماعی به ما معرفی می شوند.

ما استراتژی های آنلاین داریم که شامل ارتباط فعال و موثر در Instagram و facebook است. علاوه براین بسیاری از بازدیدکنندگان ما از طریق وب سایت ها و وبلاگ های فعال در حوزه ی مد و جواهرات با ما آشنا میشوند.

در مورد مسائل فنی کسب و کارتان بگویید. از چه ابزار و اپلیکیشن هایی برای پیشبرد فروش آنلاین استفاده میکنید ؟ ارسال سفارشات و دیگر وظایف را چگونه انجام میدهید ؟

ما از آنالیزگر گوگل برای مشاهده، بررسی و اندازه گیری بازدیدها در روز استفاده میکنیم. همچنین از اپلیکیشن هایی استفاده میکنیم که در روزهای شلوغ بطور خودکار در اینستاگرام پست های مشخصی را ارسال میکنند. ارسال سفارشات از طریق یکی از فروشگاه های فیزیکی ما انجام می شود و البته سعی میکنیم بسته هایی که ارسال میکنیم به زیبایی بسته هایی باشند که در فروشگاه به مشتریان ارائه میدهیم. ما عاشق ارسال سفارشات جدید هستیم زیرا به وضوح بهترین بخش از کار روزانه ما هستند.

بهترین و مهمترین پیشنهادات شما برای افرادی که به تازگی یک فروشگاه راه اندازی کرده اند چیست ؟

شجاع باشند و وارد گود شوند. به نحو احسن از منابع استفاده کنند .هر روز مطالعه کنند و سوالات زیادی بپرسند. به کم هزینه ترین روشهای ممکن ایده هایشان را امتحان کنند که البته گاهی نیز شکست خواهند خورد. و از همه مهمتر عاشق کارشان باشند. من یاد گرفته ام که اگر سرسختانه و با تمرکز کار کنم انجام هر کاری ممکن خواهد بود. مردم عاشق این هستند که به شما کمک کنند و تجربه هایی که دارند را در اختیارتان قرار بدهند. از سوال کردن نترسید و درخواست کمک کنید و ازکمک آنها به بهترین شکل استفاده کنید. برای گسترش کسب و کارتان باید حسابی تلاش کنید و چیزهای زیادی یاد بگیرید.

نظرتان در رابطه با این مقاله چیست؟ به نظر من که آموزش فروش به روش استارتاپ bluboho جالب و البته اکتیو است و می توان تضمین داد به جاهای بسیار خوبی با آن می توان رسید! نظر شما چیست؟ با من از نظرات و پیشنهادات خود بگویید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.