از کسب و کار خود برای ما بگویید؟ ایده اولیه کارتان چگونه به ذهنتان رسید و چرا تصمیم گرفتید این فروشگاه را راه اندازی کنید؟

ایده اولیه فروشگاه و اولین محصول من در واقع از هیچ جا نیامد. یک روز من و مادرم و دوستش در حال قایق سواری بودیم که مادرم و دوستش با دیدن یک ماهی در آب، می گفتند که این ماهی شبیه به کفش کتانی است. وقتی که به ساحل رسیدیم مادرم و دوستش سعی کردند که نقاشی هایی از تصویر ماهی دیده شده را بکشند.

ابتدا هیچ ایده ای نداشتیم اما وقتی که به کفش مردمی که در ساحل بودند نگاه کردیم متوجه شدیم که همه کفش های سیاه و قهوه ای به پا دارند. اینجا بود که جرقه ای به ذهنم خود و فرصت مناسبی یافتم که با ایجاد تنوع رنگی، بازار کتانی را کمی تغییر دهم.

Blu Kicks

حالا ما تازه می خواستیم کار خود را شروع کنیم اما فقط یک سری کاغذ طراحی داشتیم که نمونه ای از محصولات مان بود. در سانفرانسیسکو توانستیم کارخانه ای پیدا کنیم که کفش ها را برایمان بسازد اما در خارج از کشور نیز توانستیم تولید کننده ای پیدا کنیم که در امر فروش هم به ما کمک کند.

چگونه اولین فروش خود را کسب کردید؟ کدام کانال ها بیشتر ترافیک و فروش را برای شما تولید می کنند؟

ما در ابتدا جایی نداشتیم که تبلیغ کنیم اما چون در حال کار کردن بر روی محصول بودیم به کمک بازاریابی ویروسی دهان به دهان یعنی با تعریف مردم توانستیم پیش زمینه ای در ذهن مردم ایجاد کنیم و وقتی که محصولاتمان را ساختیم بازار به قدر کافی آمادگی این را داشت که مردم به سمت محصولات ما ترغیب شوند.

  نکته مهم تر این است که نوشتن محتوا، ارائه پست های مهمان به وبلاگ های دیگر در موفقیت ما نقش بسیاری داشت چرا که ما از نظر این وب سایت ها، واقعا منحصر بفرد بودیم. .

بعد از این ما از طریق فیس بوک و وبلاگ نویسی و البته پست هایی که سایر وبلاگ نویسان در مورد ما می نوشتند، مشهور تر شدیم و موجب شد که پیشرفت چشم گیری داشته باشیم. اما نکته مهم تر این است که نوشتن محتوا، ارائه پست های مهمان به وبلاگ های دیگر در موفقیت ما نقش بسیاری داشت چرا که ما از نظر این وب سایت ها، واقعا منحصر بفرد بودیم.

Blu Kicks

اما در حال حاضر فروش اصلی ما از طریق وب سایتمان انجام می شود.

پس زمینه کاری تان چیست و چگونه حمل و نقل ها را انجام می دهید؟

ما چه برای فروش های انلاین و چه در دنیای فیزیکی و واقعی از ابزارهای مشابهی استفاده می کنیم که عملیات را تسریع می کنند. اما سعی کرده ایم امکانی روی سایت فراهم کنیم که مشتری بتواند بازخورد های خود را وارد کند و بازخورد های دیگران را هم مشاهده کند تا بتواند برای خرید بهتر تصمیم بگیرد.

علاوه بر این ما بر روی مشتری هایمان نیز تحقیق می کنیم تا نیازهای آنان را شناسایی کنیم و در چرخه تولید آن ها را بکار بگیریم..

علاوه بر این ما بر روی مشتری هایمان نیز تحقیق می کنیم تا نیازهای آنان را شناسایی کنیم و در چرخه تولید آن ها را بکار بگیریم. دقت داشته باشید که ما به عنوان یک همراه نظرات مشتری ها را با دقت گوش می دهیم و از آن ها استفاده می کنیم. آن ها می توانند حتی از محصولات ما گلایه کنند.

Blu Kicks

توصیه های عالی شما برای صاحبان فروشگاه های جدید چیست؟

یکی از چیزهایی که من یاد گرفته ام این است که باید چیزها را تا حد ممکن ساده نگهداریم. از طرفی، انجام یکی دو کار عالی و درست بهتر از انجام کارهای زیاد و نیمه تکمیل و اشتباه است.

انجام یکی دو کار عالی و درست بهتر از انجام کارهای زیاد و نیمه تکمیل و اشتباه است. .

در ادامه از این قبیل فروشندگان می خواهم که در ابتدا تامین کننده های خود را بشناسند و سعی داشته باشند که به هر گونه ای که شده ابزار های انلاینی شناسایی کنند تا به آن ها در انجام درست و سریع تر کار ها کمک کند.

نظر شما در مورد این مصاحبه خواندنی و الهام بخش چه بود؟ دیدگاه های خود و تجربیات استارتاپی تان را با ما در بای مارکتینگ در میان بگذارید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.