حدود دو سال پیش بود که با بررسی و تحقیق توانستم موضوع تبلیغات در فیس بوک را به آن صورت که بتوانند به کسب و کارها کمک کند تا یک تبلیغ اثرگذار در فیسبوک داشته باشند و بتوانند از طریق آن خوب  بفروشند تدارک دیدم.

شما می توانید این کتاب را هم اکنون از طریق اینکه زیر مورد بررسی و خریداری قرار دهید

تبلیغات فیس بوکی پول ساز

اما در خلال پیام هایی که در ذیل  این مطلب برای بای مارکتینگ  ارسال شده است پیامی مشاهده کردم که از لازم دانستند این پست را برای پاسخ به این کاربر عزیز تدارک ببینم:

نظر کاربر محترم:

 بنظرم این کتاب برای افرادی مناسب است که بخواهند به گونه ای از تبلیغات درون فیس بوک استفاده کنند. یعنی برای ما ایرانی ها خیلی کاربرد ندارد. به هر حال تلاش تان ستودنی است. تشکر ویژه. حق یار

و اما آنچه لازم است اینجا بگویم:

تبلیغ در فیس بوک

اگر شما فقط به تبلیغ به صورت بنر و تبلیغات متنی فکر می کنید شاید این نظر به تواند درست باشد اما از نظر تبلیغات و بازاریابی موضوعات دیگری هم وجود دارند که باید عمقی تر به آن فکر کرد.

در زمینه بازاریابی باید بگوییم که تمام من تبلیغات برای فروش لحظه ای تدارک دیده نمی شود بلکه گاهی تبلیغات به منظور تاثیر طولانی مدت بر روی کاربران ایجاد می‌شوند. .

نمونه ای از تبلیغات اثرگذار و البته ماندگار دقیقا مربوط می‌شود به تبلیغاتی که به صورت نامحسوس بر روی تصمیمات خرید مشتریان تاثیر می‌گذارند حتما لازم نیست که شما به کاربران خود در شبکه های اجتماعی بگویید که بیایند و چیزی بخرند  بلکه گاهی فقط دقت به برخی امور که کاربران با آنها زیاد سر و کار دارند و کار کردن روی آنان می‌توانند نظر آنها را برای خرید تغییر دهد.

یک فرضیه وجود دارد و آن هم این است که وقتی که شما چیزی را به مدت زمان طولانی در معرض دید فردی قرار می دهید و اگر تمایلی به استفاده یا تست کردن آن نداشته باشد به دلیل اینکه مدام در معرض آن وسیله یا جسم یا شی قرار دارد بالاخره آن را تست خواهد کرد. .

حالا تصور کنید که شما دارید به این صورت محصولات خود را به طور افزایشی در شبکه های اجتماعی پراکنده می کنید مسلمان وقتی یک کاربر بارها با یک موضوع روبرو شود نسبت به آن کنجکاو تر می شود.  حتی اگر بتوانید محتوایی که ایجاد می‌کنید را کمی مرموز آن قرار دهید می توانید حس کنجکاوی را سریع تر و تمیز تر فعال کنید.

مشتری را کنجکاو کنید! این کار نیاز به بنر و متنون تبلیغی خاص ندارد…

بنابراین ما وقتی از تبلیغات صحبت می کنیم صرفاً هدفمان همان تبلیغات بنری و یا تبلیغات متنی با لینک فعال نیست.  بر حسب اتفاق تبلیغات نامحسوس تأثیرگذاری بهتری و ماندگار تری بر روی مشتری ها دارد که می توانید آن را تست کنید.

نکته مهم که وجود دارد این است که تبلیغات زمان تاثیر گذار می شود که بتوانند که بتوانند به بهترین شکل به صورت مجموعه ای از مدلهای تبلیغی عمل کنند.

 بر حسب اتفاق تبلیغات نامحسوس تأثیرگذاری بهتری و ماندگار تری بر روی مشتری ها دارد که می توانید آن را تست کنید..

  گاهی لازم است از بنر استفاده کنید،  گاهی لازم است دعوت به عمل های ایجاد انگیزه برای اقدامات در تبلیغات قرار دهید که منظورمان همان دکمه ها یا متن های CTA است،  گاهی لازم است متنی در مورد محصول خود بنویسید و فقط محصول را معرفی کنید و به دیگران بگویید که اگر این محصول را خریداری کردند چه سودی عایدشان خواهد شد.  گاهی لازم است فقط تصاویری از استفاده از محصول را که توسط مشتریان ارائه شده در شبکه های اجتماعی خود قرار دهید.

هر نوع متنی که تولید می کنید می تواند به راحتی تاثیر خواست خود را بر ذهن مشتری به گذارد چراکه هر کدام از مواردی که گفته شد هیچکدام تاثیر مشابهی ندارند و می‌توان گفت همه مکمل یکدیگر هستند پس باید به طور کامل و واضح تمام این عناصر را کنار هم چید تا بتوان بر روی مشتری تاثیر گذاشت.

بنابر این لازم است که هنگامی که می خواهید در شبکه های اجتماعی فعالیت کنید فارغ از اینکه از تبلیغات مستقیم استفاده می کنید یا نه تمام متنها و عکسها فیلم هایی که روی شبکه های اجتماعی قرار می دهید به صورت کاملا واضح  رساننده پیامی مهم باشند که در نهایت چه زود یا دیر  بر روی تصمیم مشتری برای خرید و استفاده از محصولات شما تاثیر بگذارد.

با این موضوع آیا شما هم موفقیت که خواندن کتاب…. می توانند برای کسب و کارتان تاثیر مثبت بگذارد؟ پسروی لینک زیر کلیک کنید

تبلیغات فیس بوکی پول ساز

در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.