استوری اینستاگرام، استتوس واتس اپ و های لایت در اسکایپ و البته استوری در اسنپ چت همه ابزاری هستند که ماهیتی یکسان و البته اسامی مختلفی دارند. این ابزار  به عنوان بخش مهمی از رسانه های اجتماعی به شمار می آیند که توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده اند.

بای مارکتینگ: زمانی که بخشی از یک شبکه اجتماعی اهمیت دو چندان پیدا می کند، می توان آن را به عنوان بخشی از پروسه بازاریابی در شبکه های اجتماعی در نظر گرفت و اقداماتی انجام داد.

ماهیت استوری اینستاگرام و اسنپچت شبیه به هم است بنابراین اگر شما در این دو شبکه اجتماعی در حال فعالیت هستی می توانید هم اکنون از این نوشته برای بهبود بازاریابی خود استفاده کنی.

معرفی محصولات جدید در استوری اینستاگرام

زمانی که لاک ناخن، و اکسسوری های وابسته به آن با مدل های جدید تر در راس کار خود قرار می دهید لازم است که فالوور ها از وجود آن ها اطلاع پیدا کنند. استوری اینستاگرام کمک می کند که به راحتی با روش های خلاقانه محصولات جدید را به سمع و نظر فالوور ها برسانی و به آن ها کمک کنی که خرید بروز تری داشته باشند.

استوری اینستاگرام فروش لاک ناخن

معرفی ریکشن های فالوور ها در استوری اینستاگرام

همان طور که می دانید، استوری اینستاگرام قابلیت ارسال به دوستان را دارد. زمانی که من یک استوری مشاهده کنم که در رابطه با من و بای مارکتینگ است، مطمئنا حداقل ۲ کار انجام می دهم:

۱- علاقه دارم آن را برای برخی از دوستانم در شبکه های اجتماعی ارسال کنم

۲- بر روی پست مربوطه لایک و کامنت ارسال می کنم

۳- به کسب و کار و فردی که در مورد بای مارکینگ چیزی ارسال کرده، علاقه پیدا می کنم، آن هم از نوع علاقه ای که به ارتباط تجاری، و حتی اعتماد سازی منجر می شود.

این خصیصه مخصوص همه انسان هاست.

حالا شما دقت کنید که می توانید در استوری ها چکار کنید؟

۱- می توانید آموزش های مورد نیاز فالوور ها را با ذکر نام آن ها در استوری قرار دهید

۲- می توانید به سوالاتشان پاسخ دهید

۳- می توانید از پست های جذاب آن ها که در راستای کسب و کارشما قرار داده شده استفاده کنید.

۴- گفتن از تخفیفات و رویداد های نزدیک نیز می تواند کاربر را برای ریکشن نسبت به کسب و کارتان آماده کند.

استوری اینستاگرام فروش لاک ناخن

قرار دادن لیست سفارش ها در استوری اینستاگرام

اینکه هر روز بتوان لیستی از سفارش ها را در استوری قرار داد، می تواند به افرادی که خرید کرده اند به روشی جالب اطلاع رسانی کند که محصول شما آماده ارسال است. این کار می تواند به افزایش اعتماد بین دو طرف نیز کمک کند.

حاصل این کار اعتماد سازی میان شما و مشتریان است

قرار دادن عکس محصولات تحویل داده شده به مشتری در استوری اینستاگرام

فرض می کنیم که مشتری شما سفارشات لاک و آن چه که بابت آن به شما هزینه پرداخت کرده را دریافت کرده است. برای اطمینان بیشتر و اعتماد سازی برای سایر افرادی که هنوز برای خرید از شما در تردید هستند، می توان این تصاویر را با اجازه ی مشتری ها بر روی استوری قرار داد و نتایج آن را مشاهده کرد.

حاصل این کار اعتماد سازی برای مشتریان مردد و البته ایجاد رابطه مفید با مشتری در پروسه مدیریت مشتریان است.

قرار دادن آموزش های ارسالی از طریق کاربران

می توان چالشی به راه انداخت و از کاربران دنبال کننده صفحه اینستاگرام بخواهید که برای شما آموزش های جدید و خلاقانه ایجاد کنند و شما به قید قرعه به آن ها هدیه دهید و تمامی استوری های شان را روی اینستا نشر دهید.

دقت کنید که این بند پیشنهادی واقعا کاربردی است و می توان زمان زیادی را به آن اختصاص داد و نتیجه های خوبی گرفت.

قرار دادن نکته هایی از آخرین مقاله سایت آموزشی- فروشگاهی

وقتی که وبلاگ فروشگاه تان را بروز رسانی می کنید می توانید با یادداشت یک سری نکته های آموزشی از پست مورد نظر، و قرار دادن آن در استوری، به راحتی کاربران را به مشاهده وبلاگ جذب کنید. می توانید انتهای هر هفته، لیستی از مقالات جذاب را در استوری معرفی کنید. اگر این استوری تصویری باشد که عالی است.

در این باره دیدگاه ها و سوالات خود را از ما بپرسید. بخش تماس با ما در خدمت شماست.

می خواهم بیشتر در مورد تجارت آنلاین لاک ناخن یاد بگیرم!

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.