تا کنون مطالب زیادی در مورد افزایش فروش از طریق تولید محتوا نوشته ام که در ابتدا به خودم و در ادامه به علاقمندان این انگیزه را می دهند تا بیشتر و بیشتر بنویسند تا بیشتر بفروشند.

دیروز طی تماسی از طرف یک مشتری، به چندین سوال ایشان پاسخ دادم و این شد که او تمایل پیدا کرد بسته آموزشی ما را خریداری کند. او تنها از طریق یک مقاله توانسته بود وب سایت ما را پیدا کند. شما حتی اگر از میان ۱۰۰ مقاله ای که دارید، فقط ده مقاله تان، ارزشمند باشند به همین میزان می تواند بر ارزش کسب و کارتان بیفزاید و به عنوان یک ابزار بازاریابی برایتان کار کند. این شد که به دنبال این بودم تا بهترین مدل های پست مطالب برای فروشگاه های اینترنتی را پیدا کنم و در اختیارتان قرار دهم. خوشبختانه توانستم شماری از توصیه های متخصصان در امر بازاریابی محتوا را پیدا کنم. با این مقاله هیجان انگیز همراه باشید.

14 ایده برای بلاگ نویسی وب سایت های تجاری

Debra MastalerDebra Mastaler مدیر  Alliance Link

اگر شما صاحب یک فروشگاه اینترنتی دوربین هستید باید بتوانید با ایجاد قطعات محتوای سرگرم کننده سعی کنید که اطلاعات در مورد دوربین ها را افزایش دهید. مثلا نوشتن HOW TO ها، بررسی ها، تکمیل بررسی های قدیمی، بروز رسانی ها، کلیپ، عکس اخبار و همه این موارد می تواند کاری کند که محصولات شما بیشتر مورد توجه خریداران قرار گیرد.

 

Jon HaverJon Haver مدیر  Authority Website Income

یکی از کارهای جالبی که مدیران فروشگاه ها می توانند انجام دهند این است که وبلاگ های مرتبط با محصولات خود را پیدا کنند و آن ها را خریداری کنند. بدین صورت می توانند با ایجاد کمپین های بازاریابی در شاخه های مختلف به درآمد خود کمک کنند.

 

 

Chris Makara Chris Makara مدیر ChrisMakara.com

یکی از چیزهای مهمی که دوست دارم همیشه بدانم این است که مشتریان من چگونه از محصولات استفاده می کنند. شاید شما کاربرد محصولات را بدانید یا آن ها را به یکی دو کار محدود کنید اما مطمئن باشید که مشتری ها از چیزی که شما می دانید، فراتر رفته اند. در صورتی که مشتریانی دارید که نحوه بکارگیری محصولات را در وبلاگ شخصی شان می نویسند، انتهای مقالات مرتبط با محصولات را به وبلاگ مشتریان تان لینک کنید، یا از آن ها نظر خواهی کنید و تجربیاتشان را بنویسید.

 

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.