ده سال پیش درست در روزی مثل امروز، یعنی ۲۵ بهمن ۱۳۸۵ تصمیم گرفتم اولین وبلاگ را راه اندازی کنم. در خلال راه اندازی همان وبلاگ متوجه شدم که جسور بودن و کنجکاو بودن چقدر می تواند در رشد و توانایی هایمان نقش داشته باشد.

یادم می آید که ساعت حوالی ۷ و ۸ شب بود که در بلاگفا یک وبلاگ درست کردم و اولین مطلب را که برای گرامی داشت حضرت امام سجاد علیه السلام بود نوشتم. وبلاگی که طراحی کردم مذهبی بود و عاشقانه در آن مطلب می نوشتم.

وبلاگ نویسی

جالب است که کپی کردن در آن زمان یک حسن به شمار می آمد و من هم مطالب جالبی که از سراسر نت پیدا می کردم در آن می نوشتم. البته گاهی هم دلنوشته هایی را ارائه می دادم که البته هرگز کپی نشده بودند.

من حتی در آن زمان بلد نبودم که عکس برای مطالبم تهیه کنم و عکس بر روی مطالب اضافه کنم 🙄 😆 ..

اما چون علاقه داشتم این کار را یاد بگیرم سریع توانستم بدون هیچ دانش قبلی، در این عرصه وارد شده و طی ۱ هفته همه چیز را یاد بگیرم! البته الان برایم جالب است که چرا ۱ هفته طول کشیده است اما حالا که یادم می آید، سرعت اینترنت در آن زمان بسی افتضاح بود و شبانه روز با کارت های اینترنت ۱ ساعتی وارد اینترنت می شدیم!
به هر حال زمان معقولی به شمار می آمد و تلاشی پسندیده!

وبلاگ نویسی

این مطلب را نوشتم تا به خودم یادآوری کنم که همیشه بلندترین قدم ها با کوچکترین اقدامات شروع می شوند. همچنین برایم یک یادآوری خوب بود تا بیاد آورم که هرچیزی که در آن علمی ندارم، را سریع پیگیری کنم. همچنین هرگز از سوال کردن نهراسم و به دنبال یادگیری همیشگی باشم..

آیا این داستان ساده برای شما هم درسی داشت؟ شما هم از خاطرات خود با من بگویید!

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.