شرکت های بزرگ صد­ها میلیون دلار صرف بازاریابی، ارتباط با مشتری و   تبلیغات برای جذب و نگهداری مشتری و مصرف کننده ­ها می­کنند. آنها تبلیغات تلویزیونی ایجاد می­کنند، بیلبورد های تبلیغاتی برپا می­کنند و بنر نصب می­ کنند­، همچنین مقالات تبلیغی می­نویسند و اقدام به ارسال ایمیل های انبوه تبلیغاتی می­کنند تا بتوانند مشتری­ها و مصرف کننده­ ها را متقاعد کنند که محصولشان از کیفیت کافی برخوردار است. برخی اوقات این کافی است و مشتری متقاعد می­شود اما در مواردی دیگر باید تعاملی بین فروشنده و مصرف کننده صورت بگیرد تا معامله کاملا مهر و موم شود! یعنی بعد از توافق و صحبت، این معامله صورت بگیرد.

حالا تفاوت بین محتوا، طراحی و تولیدات تبلیغاتی به ارزش ۱۰۰ میلیون دلار و اسلاید هایی که روی لپ تاپ خود به طور ثابت مشاهده خواهید کرد را در نظر بگیرید.  همچنین به اسلاید هایی که مشتری قبل از تصمیم گیری برای خرید از شما می­ بیند و درواقع آخرین تعامل شما با مشتری است نیز توجه کنید. از نقطه نظر تجربی چیزهای کمی هستند که کمپانی های گسترده به طور سازمان نیافته و بدون انتظار از آن­ها استفاده می­ کنند که در واقع هیچ ربطی به شرکت و محصول ندارد.

چگونه است که شرکت­ها بر روی تلاش های بزرک زوم می­ کنند اما حاضر نیستند کمی وقت برای تولید سخنرانی و ارائه و اسلاید با ارازش صرف نمی کنند ؟

راستش به همین دلیل است که بسیاری از شرکت­ها اسلاید را به پایین ترین مرحله زنجیره بازاریابی خود که مربوط به برندشان است می­رانند.

بسیاری از کمپانی ­ها فراموش می ­کنند یا حقیقتا نمی دانند برندینگ چیست! به جای نام یا لوگو یا شعاری که منعکس کننده شرکت باشد در واقع برند چیزی است که در ذهن و دل افراد می­ماند و در واقع یک ارتباط احساسی است که با مشتری هایتان برقرار می­ شود.

به جای نام یا لوگو یا شعاری که منعکس کننده شرکت باشد در واقع برند چیزی است که در ذهن و دل افراد می­ماند و در واقع یک ارتباط احساسی است که با مشتری هایتان برقرار می­ شود..

به طورمشابه سخنرانی یا ارائه در واقع یک ارتباط شرکت با ارائه دهنده است تا یک ارتباط با مخاطب، و این جای تاسف دارد چرا که یک اسلاید آخربن مرحله ای است که مخاطب را قبل از تصمیم با شما مرتبط می­ کند.

در واقع یک اسلاید خوب و اثر گذار می تواند مشتری را متقاعد به خرید از شما کند اما چگونه؟ این دوره رایگان اسلایدولوژی همه چیز را به شما خواهد آموخت..

در بسیاری از موارد ارائه یا اسلاید نقطه آخری است که مشتری برای عقد قرارداد از آن تاثیر می­پذیرد.

اسلاید

این اسلاید درست و اصولی است که می تواند به صورت داخلی و خارجی روی شرکت و مراودات مشتری ها و سازمان ها به منظور خرید محصولات و استفاده از خدمات تاثیر مثبت بگذارد.

بیایید برای این مرحله از ارتباط با مشتری که در واقع آخرین پله ارتباط با مشتری است، کمی وقت بگذاریم. در واقع اگر شرکتی مدتی از رقابت بایستد و زمانش را صرف ارتباط با مشتری­ها کند از هیچ پیروزی عقب نمی ماند..

بسیاری از افراد نمی دانند یک اسلاید چقدر قدرت دارد . بیایید با هم این مشکل را حل کنیم و ادامه مباحث اسلایدولوژی را تا انتها هر روز ساعت ۱۲ دنبال کنیم.

 

برچسب ها
محصولات مرتبط
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.