Simply Dixie فروشگاه آنلاینی برای فروش محصولات پوشیدنی و پوشاک است. امروز در بای مارکتینگ به بررسی روند راه اندازی و پیشرفت و موفقیت این فروشگاه خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید

چه شد که این فروشگاه را راه اندازی کردید؟

من علاقه شدیدی به فروش لباس داشتم و می خواستم یک تجربه جدید در عرصه فروش لباس داشته باشم به همین خاطر تصمیم گرفتم که آنلاین این کار را انجام دهم. من هرگز دانش طراحی سایت را نمی دانستم اما یک سایت راه اندازی کردم  و کارم را شروع کردم. محصولات من برخی در کشور خودم و برخی در کشورهای خارجی تولید می شوند.

تجارت آنلاین

برای پیشرفت کار خود چکار کردید؟

من نیاز داشتم تا با عده ای همفکری و همکاری کنم. در نمایشگاه LA با بسیاری از افراد آشنا شدم و ترفندهای کار را یاد گرفتم اما بیشتر سود هایم و آشنایی هایم را مدیون سفرهایی است که داشته ام.

اولین فروش هایتان را از کجا کسب کردید؟

من در حال بررسی برخی از بخش های سایتم بودم و هنوز سایت به طور کامل راه اندازی نشده بود که یک مشتری که در واقع اولین مشتری من بود به من مراجعه کرد.

بازاریابی اینترنتی

استراتژی شما در اولین فرصت چه بود؟

من روی کلمات کلیدی کار کردم. کلماتی که مشتری ها را به سمت سایتم روانه می کرد را آنالیز کردم و پیدا کردم و بکار بردم. مشتری ها با این کلمات سایت من را پیدا می کنند. من روز اول سایتم را راه اندازی کردم و روز به روز مشتری ها زیاد شدند به طوری که فروش کنونی ام واقعا راضی کننده است.

همچنین از بازاریابی اینترنتی، تبلیغات کلیکی و مهم تر از همه از ایمیل مارکتینگ هم استفاده کرده ام و در این وادی موفق بوده ام.

داستان موفقیت

توصیه شما به فروشندگان تازه کار چیست؟

توصیه من این است که هر چیزی را تست کنند. نگذارند فرصت ها از دست شان برود. ممکن است ریسک هایشان پاسخ دهی مثبت نداشته باشد اما گاهی امتحان کردن فرصت ها می تواند برایشان بسیار ارزشمند باشد.

نظر خود را در رابطه با این کیس استادی با بای مارکتینگ در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی تان شر کنید. همچنین برای دریافت منظم و سریع این دست مطالب، در خبرنامه سایت عضو شوید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.