لاک ناخن، یکی از محصولات آرایشی است که خانم ها در رنج سنی متفاوتی از آن استفاده می کنند و می توان گفت از جمله محصولاتی است که میزان فروش زیادی دارد.

به دلیل سالن های ناخن و طراحی هنری روی ناخن، روز به روز بر محبوبیت آن افزوده می شود پس لازم است که ابزارهای بازاریابی خود برای فروش لاک ناخن را به سمت، مکان هایی توسعه دهید، که شمار زیادی از کاربران حضور دارند.

دقت کنید در این باره هرگز صحبت از انتقال از یک جا به جای دیگر نیست بلکه حرف از توسعه می زنیم. یعنی شما باید علاوه بر وب سایتی که دارید، در مکان هایی هم فعال باشید که بتوانید فروش لاک خود را افزایش دهید.

یکی از بهترین مکان ها برای بازاریابی ( نه صرفا فروش به عنوان یک کانال واحد ) در واقع اینستاگرام است.

اینستاگرام یک شبکه تصویری است که شمار زیادی در آن به دنبال زیبا تر شدن هستند.

 فروش لاک ناخن در اینستاگرام

مخاطبین خود را بشناسید

وقتی که در اینستاگرام یک پیج راه اندازی کردید و آن چه مربوط به فروش لاک ناخن است را روی پیج قرار دادید، می توانید فالوور جمع کنید. معمولا خود دنبال کنندگان شما را پیدا می کنند و به صفحه شما می پیوندند اما وظیفه شما تنها این نیست که با ورود افراد و زدن دکمه follow ذوق کنید. بلکه وظیفه شما این است که با بررسی پیج های دنبال کنندگان خود به دنبال نیازهای آنان باشید.

عموما افراد در شبکه های اجتماعی، از دارایی ها، آرزوها و نیازهای خود به صورت تصویری حرف می زنند. در مقابل روش های انان چه کاری می توانید کنید؟.

 فروش لاک ناخن در اینستاگرام

هشتگ گذاری کنید

برای اینکه بتوانید به وسیله هشتگ ها که حکم دسته بندی در سایت دارند، افزایش بازدید داشته باشید ضروری است که از ۱۱ هشتگ استفاده کنید. دقت کنید که هشتگ ها به پست ها ربط داشته باشند.

۱۱ هشتگ حداقل تعداد هشتگ هایی است که در اینستاگرام شما را در افزایش بازدید کنندگان پیج کمک می کند..

آدرس را بنویسید

هر چند در اینستاگرام شما در حال فعالیت در یک فضای سراسری برای تمام مشتری هایی هستید که ممکن است از سراسر کشور ایجاد شوند اما با نوشتن آدرس خود، می توانید مشتریان محلی بیشتری پیدا کنید و آنان را به عنوان مشتری دائمی خود طرح ریزی کنید.

 فروش لاک ناخن در اینستاگرام

خودتان عکس بگیرید

وقتی که تجربیات شخصی خود را با عکس گرفتن روی این شبکه نشر می دهید کاربران با تصاویری که قبل آن ها را ندیده اند مواجه می شوند و این می تواند به جذب بیشتر آنان کمک کند.

آموزش های تصویری ۱ دقیقه ای

شما می توانید به کمک فرصت انتشار ویدیوهای ۱ دقیقه ای در این شبکه، آموزش هایی سریع و کوتاه ارائه دهید تا کاربران بتوانند از آن استفاده کنند و لذت ببرند. اگر با ویدیو ها به زیبا تر شدن مخاطب کمک کنید می توانید آنان را برای اقدامات بعدی به خود جذب کنید.

 فروش لاک ناخن در اینستاگرام

به کامنت ها پاسخ دهید

اگر کسی از شما سوالی می پرسد سعی کنید تحت هر شرایطی که شده به بهترین نحو ممکن به او پاسخ دهید تا مشکلش را حل کنید.

وقتی مشکل فردی را حل می کنید در او احساس خوبی ایجاد می شود که زمینه ساز حس اعتماد و تعامل بیشتر است که این دو المان برای کسب و کارها آن هم در فضای مجازی بسیار ضروری است.

به پیج رقبا سر بزنید

وقتی که در اینستاگرام فعالیت تجاری دارید قطعا رقبای شما نیز در حال کار کردن هستند. گاهی با مراجعه به پیج رقبا ببینید که چه می کنند و ایده های کاربردی شان چیست؟ شاید شکاف هایی در روش آنان باشد که شما می توانید آن را به خوبی پوشش دهی کنید پس صبر نکنید و شروع به واکاوی کنید. حتی می توانید به کامنت های مشتریان احتمالی تان در زیر پیج آنان پاسخ دهید اما سعی کنید تبلیغات مستقیم نداشته باشید.

 فروش لاک ناخن در اینستاگرام

یاد بگیرید تا بیشتر بفروشید

هر جا در مورد کسب و کار در اینستاگرام مقاله ای دیدید، حتما سریع آن را مطالعه کنید و نکته برداری کنید تا بتوانید با کلیه مهارت های فروش در این شبکه آشنا شوید و کار خود را مدیریت کنید. این را بدانید که هر چه بیشتر یاد بگیرید بیشتر خواهید فروخت و این راز کسب و کارهای کنونی است.

در زمینه فروش در اینستاگرام تکنیک ها و مهارت های زیادی وجود دارد که ما به مهم ترین آن ها پرداختیم. در این باره نظر شما چیست و چگونه می توانید دانسته های تان را در اختیار مخاطبین این مطلب قرار دهید؟  بخش نظرات همین مقاله یکی از بهترین شیوه هاست. با ما همراه باشید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.