در مبانی کسب و کار بارها شنیده ایم که می گویند به کاری بپردازید که به ان علاقه دارید. این حرف کاملا درستی است چرا که وقتی به کارتان علاقه مند هستید تمایل دارید آن را بهتر به انجام برسانید و آن را نوعی تفریح تلقی می کنید اما بحث انتقال شور و اشتیاق و فروش، چیزی فراتر از این است.

متخصصان کسب و کار و فروش معتقدند محصولاتی که از صمیم دل به کارایی ان ها اعتقاد دارید همیشه فروش بهتری دارند چرا که شور و اشتیاق شما برای عرضه این محصولات کاملا صادقانه است و این اشتیاق ذاتی به مشتری ها انتقال پیدا می کند. هر گونه رفتار تصنعی در هنگام فروش می تواند به درستی و پنهانی به مشتری منتقل شود.

فروش

حالا چگونه محصولاتمان را با عنصر اشتیاق، بفروشیم!

به این فکر کنید که چگونه می توانید هر کدام از محصولات تان را دوست بدارید. عموما افرادی که خود خالق محصولی هستند، به محصول خود شوق و اشتیاق فراوانی دارند و بهتر می توانند این ارزش را به دیگران منتقل کنند و آن محصول را در معرض فروش بالا قرار دهند.

اگر عاشق هیچ کدام از محصولات خود نیستید می توانید یک محصول خلق کنید! به این فکر کنید که در چه حیطه ای کار می کنید و چگونه می توانید یک محصول دوست داشتنی، مفید و کاربردی را طراحی کنید و آن را در معرض فروش قرار دهید..

زمانی که شما محصولی را دوست دارید و به آن شوق دارید تعهد بیشتری در قبال آن دارید و این تعهد را در عمل نشان می دهید. فرض کنید محصول مورد نظرتان را در دست یکی از افراد جامعه می بینید، حسی که آن لحظه دارید قطعا وصف نشدنی است و دقیقا همین حس است که به مشتری های تان انتقال می دهید.

بنابراین بهترین روش غیر مستقیم و البته معنوی برای پر فروش کردن محصولات، این است که به کارایی آن ها اعتماد و اعتقاد داشته باشید و نسبت به آن ها به مشتریان خود متعهد باشید و تلاش کنید که به مشتری درست و مربوط به محصول بفهمانید که این محصول می تواند مشکل آن ها را حل کند. .

مشتری درست و مرتبط با محصول یعنی فردی که نیازی دارد و نیازش با محصول مورد نظر قطعا حل خواهد شد.

وقتی ما محصولی را دوست داریم و به آن تعهد داریم، به این معنی نیست که باید آن را به هر بهانه ای به هر مشتری پیشنهاد داد! اینجا هم باز صداقت قوت می گیرد.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.