نوشتن پست در وب سایت، همیشه با چالش هایی روبرو بوده است. گاهی لازم است به دنبال ناب ترین مطالب و بروز ترین مطالب بود و گاهی باید از رقبا ایده گرفت و گاهی هم باید به انتظار نشست تا ببینیم که کاربران ما از ما چه می خواهند.

احیای محتوا روشی است که می تواند پست های خوش اقبال قدیمی تر تان را به عنوان یک اهرم جدید برای افزایش ترافیک مجدد سایت تبدیل کند.

اهمیت احیای محتوای قدیمی و پر بازدید

 

گاهی تبدیل پست های نوشته شده ی قدیمی به محتوای ویدویی و حتی پادکست می تواند وضعیت شما را تغییر دهد. امروزه با افزایش سرعت اینترنت در انواع پلتفرم ها، این امکان به وجود آمده است که، بسیاری از کاربران به دنبال محتواهای ویدویی باشند. انگار که تماشا کردن ویدیو، به آن ها کمک می کند که بهتر موضوعات را درک کنند و بیشتر با مطلب مورد نظر رابطه برقرار کنند. .

من وقتی به دنبال بررسی محصولی هستم، تمایل دارم یک فیلم ۲۰ دقیقه ای حتی با زبان هایی که با آن ها نامانوسم، همراه شوم تا اینکه بخواهم یک مقاله بالا بلند، با یک نگارش عجیب و غریب بخوانم.

احیای محتوای قدیمی

روش احیای محتوای قدیمی

برای این که از این فرصت استفاده کنید چند پیشنهاد دارم. خوشحال می شوم که آن ها را اجرا کنید و سعی کنید فیدبک خود را از این کار با من در میان بگذارید.

ابتدا باید به دنبال پست هایی از سایت خود باشید که کماکان هنوز ترافیک بالایی دارد. این پست ها از جمله مطالبی است که هرگز کهنه نمی شوند و کاربرد آن ها همیشه در تمام طول ماه و سال یکسان است. 

این قبیل پست ها را مشخص کنید  و سعی کنید در پیش نویس یا دفترچه یادداشت های سایت خود، مطالبی برای تکمیل آن پیدا کنید. حالا شما یک پست غنی شده دارید که مطمئنا علاوه بر مخاطبین قبلی، افراد دیگری را به خود جذب خواهد کرد. برای اینکه این مطلب فراگیر تر شود بهتر است که نسبت به تولید ویدیویی ان اقدام کنید.

بازاریابی محتوا

در ادامه این پست را منتشر کنید و یا اینکه محتوای قبلی را با ویدیوی جدید بروز رسانی نمایید. بدین صورت می توانید راه را برای افرادی که به دنبال مطالب تصویری هستند هموار کنید و محتوای مورد نیازشان را در اختیارشان قرار دهید.

نظرتان در رابطه با این کار چیست؟ آیا تجربه ای در این رابطه تا کنون داشته اید؟ دیدگاه های خود را با بای مارکتینگ در میان گذاشته و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.