لندینگ پیج یک بخش بسیار مهم از سایت تجاری است که موجب می شود فرصت های فروش افزایش پیدا کنند. در واقع بسیاری بازاریابان با استفاده از دیتاهایی که در این محل جمع آوری می کنند، کمپین های شان را برنامه ریزی می کنند. اما طراحی یک لندینگ پیج با نرخ تبدیل بالا کمی نیاز به آزمون و خطا دارد. به عنوان مثال یکی از چیزهایی که ممکن است برای شما سوال انگیز باشد این است که:

آیا منوها باید در لندینگ پیج حضور داشته باشند یا نه؟

در جواب این سوال باید بگوییم که:

بر سر این نکته هم اختلاف نظرهای فراوانی وجود دارد. حذف گزینه‌های منو غالباً باعث افزایش نرخ تبدیل می‌شود چون گزینه‌های در دسترس برای کلیک کردن کاهش می‌یابد، اما برای آن‌هایی که واکنش نشان نمی‌دهند باعث یک تجربه‌ی ضعیف می‌شود و از رفتن آن‌ها به بقیه‌ی بخش‌های سایت جلوگیری می‌کند. معمولاً بهتر است منو را نگه دارید ولی گزینه‌های آن را تا حد گزینه‌های سطح اول کاهش دهید.

removing-menu-landing-page

بهتر است منوهایی را نگه دارید که می تواند به ارزش سایت شما کمک کند، که اگر کاربر لندینگ را ترک کرد، فرصت از جانب دیگری برای شما فراهم باشد تا بتوانید بالاخره از کاربر مورد نظر اگر علاقه مند است، اطلاعاتی دریافت کنید.

به نظر شما چه نوع منو و زیر منوهایی می تواند برای کاربر و برای شما همزمان مفید باشد؟ تجربیات خود را در این باره با ما در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.