سئوی محلی یکی از تکنیک های سئو برای کسب و کارهایی است که مشتریان آن تنها به یک محیط خاص محدود باشند. در این باره پیش از این در بای مارکتینگ زیاد صحبت شده است اما اینکه چگونه در سئوی محلی پیشرفت کنیم کمی چالش بر انگیز است.

پیشرفت در سئوی محلی با انتشار فیلم

فایل های ویدیویی بسیار اهمیت دارند و گوگل و سایر موتورهای جستجو مثل بینگ، و یاهو اهمیت آن را بیشتر می شناسند. یکی از تکنیک های ارزشمند برای افزایش رنک سایت ها در سئوی محلی این است که از ویدیو استفاده کنید.

 سئوی محلی

ویدیو می تواند به سرعت رنک شما را تغییر دهد بنابراین باید در این باره دقت عمل بیشتری داشته باشید.

افزایش رنک سئوی محلی با انتشار موازی فیلم و سایر محتوا

البته وقتی تاکید خاص بر این داریم که بهتر است فیلم را در راس کار خود قرار دهید به این معنی نیست که از سایر مدل های تولید محتوا غافل شوید. ما چنین دیدگاهی نداریم بلکه معتقدیم که همکاری چند نوع محتوا می تواند گوگل را عاشق سایت شما کند.

برای افزایش رنک در سئوی محلی چه نوع فیلم هایی بهتر است ایجاد کنیم؟

در مورد این سوال باید مفصلا توضیح داد اما به طور اختصار و برای اینکه خط مشی خود را مشخص کنید باید بگوییم که بهتر است که فیلم ها در زمینه توضیح، مقایسه، شرح و کارایی و کاربرد و کارکردن با محصولات تان باشد.

این فیلم ها هر چه به محصولات شما بیشتر شبیه باشد و مشتری و کاربر با دیدن آن ها بیشتر به محصولات نیازمند شود ارزش بیشتری خواهند داشت. .

بنابراین بهتر است که در سئوی محلی نسبت به تولید آن محتوایی که برای گوگل امتیازهای بیشتری دارد بیشتر تلاش کنید. هرچه تلاشتان برای تولید محتوای خاص تر بیشتر باشد، قطعا نتیجه ای که می گیرید بهتر و ارزشمند تر و البته چشم گیر تر خواهد بود.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا تا کنون تجربه ای در این باره داشته اید؟ دیدگاه های خود را با من در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی تان نشر دهید.

 

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.