آقایان نیز برای اینکه بتوانند شخصیت قابل قبولی در اجتماع داشته باشند نیاز به پیراستگی و آراستگی دارند. همین موضوع بود که  Josh Blackburn  و Liam Jennings  را به این موضوع علاقمند کرد. البته زمانی که این دو فرد تصمیم به راه اندازی کسب و کار پیرامون آراستگی آقایان داشتند، برندهایی نیز در بازار فعال بودند اما آن‌ها به دنبال برنامه‌ای جدید و تجارت الکترونیک بودند.

بیایید این موضوع را از زبان خودشان بشنویم:

از پس زمینه کسب و کار خود برایمان بگویید. اصلا چرا به صنعت پیرایش و آراستگی آقایان روی آوردید؟

ما به صنعت آراستگی آقایان علاقه داشتیم و این موجب می‌شد که به سالن های زیبایی و پیرایشی آقایان زیاد سر بزنیم. حتی افراد سرشناسی را ملاقات می‌کردیم و سعی داشتیم از تجربیاتشان استفاده کنید. با این افراد در مورد بازار و صنعت مورد نظر صحبت می‌کردیم. اما همیشه متوجه بودیم که شکاف بازار کنونی پیرامون، محصولات زیبایی آقایان است. واقعا اگر یک آقا قصد داشت محصولات مورد نیاز خود را برای پیرایش خریداری کند نمی‌دانست به کجا مراجعه کند.

Regal Gentlemen

اینجا بود که شرکت Regal Gentlemen شکل گرفت. در واقع ما می‌خواستیم تغییرات زیادی را در زندگی آقایان ایجاد کنیم. در واقع برایمان غیر قابل تحمل بود که صنعت پیرایشی آقایان در مقابل صنعت آرایشگاهی بانوان انقدر ضعیف است و جایگاهی ندارد.

برای آقایان نیز محصولات و خدماتی وجود دارد که هنوز در بازار شهر ما شناخته نشده بود. این بود که ما تلاش کردیم سنت شکنی کنیم و این فرصت را برای آقایان فراهم کنیم.

 با خودمان گفتیم که Regal Gentlemen قصد دارد در عرصه آراستگی آقایان پیشتاز باشد و محصولات مختلف را در تنوع زیادی، به صورت بین المللی در اختیار دوست داران زیبایی قرار دهد. سعی کردیم برندهایی را وارد کسب و کار خود کنیم که هم به سلامتی و هم زیبایی آقایان کمک می‌کند و هم از نام و نشان شناخته شده‌ای برخوردارند. ما فکر می‌کردیم که یکی از علت های کمبود اعتماد بنفس آقایان عدم آراستگی آن‌ها باشد. بنابراین سعی کردیم هم محصولات و هم خدمات عالی به آن‌ها ارائه کنیم.

ما ساعت‌ها محصولات را مورد بازبینی و آزمایش قرار می‌دادیم که مبادا محصولی به اشتباه وارد کنیم که به زیبایی آقایان آسیب برساند. در واقع طرف حساب ما شرکت های اصلی برند‌ها بودند و سعی کردیم واسطه‌ها را به طور کامل حذف کنیم تا قیمت مشتری مقرون به صرفه‌تر باشد.

داستان موفقیت

اولین فروش های شما در کدام کانال رخ داد؟

هدف ما این بود از طریق شبکه های اجتماعی اطلاعاتمان را مستقیما در اختیار کاربران قرار دهیم تا به هر نحوی که شده با خود آن‌ها به طور مستقیم درگیر شویم و به تمام چالش هایشان پایان دهیم. ما به طور جالبی از استراتژی های تبلیغاتی جدید و امضای افراد مشهور استفاده می‌کردیم. وقتی آقایان مشاهده می‌کردند که شخصیت های محبوب مثل فوتبالیست‌ها و آرتیست‌ها از محصولات ما استفاده می‌کنند و محبوب هستند سعی می‌کردند بیشتر به ما نزدیک شوند.

 ما محصولاتمان را در اختیار افراد مشهور قرار می‌دادیم تا از آن‌ها استفاده کنند. اگر راضی بودند تصاویر آن‌ها را استفاده می‌کردیم تا بتوانیم در بازاریابی مان گامی متفاوت برداشته باشیم. یادم می‌آید که اولین بار این کار را با شامپو ریش “Calum Best”  انجام دادیم. این محصول چنان مورد استقبال قرار گرفت که هنوز هم پر فروش‌ترین محصول است.

شما چگونه سفارشات را دریافت می‌کنید و پردازش و ارسال می‌کنید؟ از اتوماسیون خاصی استفاده می‌کنید؟

ما از اپلیکیشن های مختلفی استفاده می‌کنیم که در بررسی محصولات، ایمیل مارکتینگ، تخفیف و پرینت آدرس مشتری‌ها خیلی به ما کمک می‌کنند. ما همیشه خواسته‌ایم که به یک سیستم تحویل سریع محصول به مشتری دست پیدا کنیم و این کار را در راس کار خود قرار داده‌ایم و البته در آن نیز تا حد زیادی موفق بوده ایم. اگر حد سفارش کاربران بیش از حد خاصی باشد به طور ویژه محصول را برایشان ارسال می‌کنیم و با ارسال کد رهگیری سعی می‌کنیم خیالشان را از بابت ارسال مرسوله راحت کنیم.

راه اندازی کسب و کار

برای صاحبین فروشگاه‌ها چه پیشنهادی دارید؟

ارتباط با مشتری به طور دوستانه می‌تواند نتیجه های باور نکردنی داشته باشد. به آن‌ها خودتان و کسب و کارتان را تفهیم کنید. بگذارید بدانند هدف شما چیست و چه چیزی در چنته دارید. مشتری را از خودتان بدانید. در رسانه های اجتماعی ارتباط دوستانه با مشتری‌ها برقرار کنید. بگذارید به شما اعتماد کنند.

 ریسک پذیر باشید و چیزهای زیادی را برای پیشرفت کار خود تست کنید. همیشه در هر شاخه‌ای که فعال هستید و ورودی دارید سعی کنید که چیزهای نو را امتحان کنید. .

مشتری‌های‌تان باید بدانند که برای شما در اولین اولویت هستند. اگر فقط احساس مشتری بودن نسبت به شما داشته باشند هرگز برای بارهای بعدی به شما مراجعه نخواهند کرد.

 ببینید چه کسانی را استخدام می‌کنید. همان ۲۰ نفر اولی که وارد کسب و کارتان می‌کنید می‌توانند تا حد زیادی روی موفقیت کسب وکارتان تاثی داشته باشند. خودتان را به جای مشتری‌ها بگذارید و ببینید که می‌توانید با این افراد ارتباط درست برقرار کنید؟ اگر چنین نیست افراد دیگری را جایگزین کنید

 نو آوری همیشه موجب می‌شود کسب و کار شما سر پا بماند پس سعی کنید که برای خلاقیت همیشه برنامه داشته باشید و برایش هزینه کنید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.