بسیاری از افراد و مدیران سایت های معتبر به دنبال این هستند که بتوانند برای سال جدید، سایت خود را بازطراحی کنند تا هم کاربران را با یک فضای متنوع به خود وفادار نگهدارند و هم اینکه، بتوانند به هر طریقی که شده، از تکنولوژی های جدید برای طراحی و ساخت سایت خود استفاده کنند. البته برخی از این افراد هم به دنبال این هستند که بتوانند با توسعه کسب و کار خود، جایگاه و چیدمان یا همان ساختار سایت را تغییر دهند.

توصیه ما به شما این است که قبل از اینکه سرمایه گذاری زیادی برای بازسازی سایت خود کنید نگاهی به المان های مهم سایت خود کنید..

بازسازی سایت و تمرکز بر سئوفرندلی بودن سایت

سئو فرندلی بودن سایت، یکی از مهم ترین چیزهایی است که می تواند در بخش بازسازی سایت مورد نظر قرار بگیرد. توسعه دهندگان باید به این موضوع تمرکز کنند که بهینه سازی سایت، باید دارای زمینه ها و زیر ساخت هایی باشد تا بتواند بیشترین اثر خود را بر موتورهای جستجو بنهد.

بنابراین پیش از اینکه، سایت خود را بازسازی کنید، وضعیت سئوی سایت خود را کمی آنالیز کنید و گزارشات دقیقی بدست آورید و این گزارشات را به طور کامل حفظ کنید. این گزارشات را به یک مدیر سئو ارائه دهید تا در مورد سایت شما آنالیزی انجام دهد و تغییرات ضروری را یاد آور شود.

از طرف دیگر، این گزارشات را با عملکرد سایت در سال جدید به طور دوره های سه ماهه یا فصلی مورد بررسی قرار دهید تا در صورت نیاز اصلاحات ثانویه نیز صورت بگیرد..

گاهی گوگل بیانیه ای صادر می کند که سایت ها باید به آن دقت کنند و گاها ساختار سایت خود را مورد بررسی قرار دهند. مثلا در سال های اخیر چندبار شاهد این موضوع بودیم که برخی به صورت سراسری و برخی مربوط به مناطق خاص بود.

بازسازی سایت

آن چیزی که از آخرین بیانیه گوگل به یاد دارم در مورد سایت های پاپ آپ بود که گوگل اعلام کرد، اگر از این روال دست برندارند و ساختار سایت را بهینه نکنند، مورد جریمه قرار خواهند گرفت.

یک مورد دیگر هم مربوط به سایت هایی بود که پیش از ورود کاربر، از آن ها خواسته می شد که اپلیکیشن های سایت را به جای نسخه موبایلی دانلود کنند. .

گوگل در برخورد با این افراد خاطی اعلام داست این سایت ها باید ساختار خود را به موبایل فرندلی تبدیل کنند در غیر اینصورت اگر روال هدایت برای دانلود نرم افزار را ترک نکنند موجب می شود که جریمه سنگین پنالتی گوگل بر ان ها عارض شود.

بله نباید گوگل را شوخی گرفت و کاری کرد که این سرویس عصبانی شود بنابراین باید به ندای پیاپی آن دائما گوش داد.

بنابراین توصیه ما الان این است که اگر می خواهید در چند روز باقی مانده از سال نو سایت خود را بهینه سازی کنید و بازسازی کنید از نظر سئو و سلامتی سایت بیشتر دقت داشته باشید.

در آخر به شما توصیه می کنم روی لینک های زیر هم کلیک کنید و مطالب مورد ارائه را بخوانید تا بازسازی موفق تری داشته باشید:

آیا فروشگاه اینترنتی ما موفق می شود یا نه؟

از کجا بفهمم مطالب فروشگاهم ایندکس می شوند یا خیر؟

چرا و چگونه باید رفتار رقبای فروشگاه اینترنتی مان را بررسی کنیم؟

البته بسیاری از لینک های دیگر این سایت در این باره به شما کمک می کند که ما توصیه می کنیم فعلا همین چند مورد را مورد بررسی قرار دهید.

نظری در این باره دارید؟ یا سوالی در ذهنتان مانده که من باید پاسخگو باشم؟ لطفا بنویسید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.