در این داستان به موضوع یک فروشگاه اینترنتی تفریحاتی آموزشی  Qubits toy می پردازیم که ایده آن بسیار جالب است و با رویکرد شکاف بازار طرح ریزی شده است.

داستان راه اندازی این فروشگاه آنلاین Qubits toy را برای ما بگویید؟ حالا چرا فروشگاه اسباب بازی؟

سال ۲۰۱۲ بود که فرزندمان را به مدرسه می فرستادیم. درست در همان زمان بود که متوجه شدیم مدارس درس هنر و طراحی را از برنامه فرزندمان حذف کرده اند. من و همسرم همیشه معتقد بودیم که با بازی های درست می توان به بچه ها چیزهای زیادی آموزش داد. به همین خاطر به بازی های خاص برای الهام بخشی به کودکان زیاد فکر می کردم.

 تا اینکه این سایت را راه اندازی کردیم.

Qubits toy

اولین فروش Qubits toy از کجا رقم خورد؟ حالا کدام کانال ها برای تان فروش بیشتری به ارمغان می آورند؟

فعالیت تجارت الکترونیک ما از ابتدا، در اینترنت شروع شد و بعد از آن ما کارمان را با وب سایت Costco.com همکاری کردیم که این وب سایت به توسعه برند ما خیلی کمک کرد. در همین حال بود که متوجه شدیم نام خوبی از کسب و کار ما بین مردم آمریکا و کانادا پیچیده شده است. حالا به طور مستقل روی سایت شخصی خودمان کار می کنیم.

داستان موفقیت

از پس زمینه کسب و کارتان بگویید؟ از چه نرم افزارهایی برای مدیریت فروشگاه Qubits toy خود استفاده می کنید؟

ما برای مدیریت امور خود ازدفتر جداگانه ای استفاده می کنیم اما بسیاری از امورات ما توسط نرم افزار ها مدیریت می شود. مثلا نرم افزار هایی برای بسته بندی داریم. مثلا نرم افزاری هست که سریعا لیبل ها را که شامل آدرس پستی هستند را پرینت می کنند و ما آن را روی بسته ها قرار می دهیم.

موفقیت کسب و کار

بهترین تجربیات شما برای توصیه به سایر تازه کاران در تجارت الکترونیک چیست؟

 یک کسب و کار اینترنتی می تواند در یک ثانیه برای شما ۳۰۰۰ مشتری بیاورد! البته باید فکر کنید که هر چقدر بازدید کنندگان تان بیشتر بشوند، باید زیر ساخت های بیشتری داشته باشید تا سایت done نشود.

 .

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.