گوشی جدید کمپانی اپل قرار است ماه آینده روانه بازار شود در این میان شایعات و سخنان زیادی درباره این محصول جدید بر سر زبان هاست و هر روز خبر هایی ضد و نقیض در باره شکل ظاهری و امکانات احتمالی گوشی آیفون ۷ منتشر می شود.

در خبری که به تازگی منتشر شده، گفته می شود گوشی هوشمند آیفون ۷ شباهت ظاهری خود را با نسخه های قبلی حفظ نموده است در حالی که امکانات متنوع بسیاری به آن افزوده خواهد شد. به عنوان مثال در این خبر آمده است که گوشی هوشمند آیفون ۷ قرار است دکمه هوم مجهز به سنسور فشار داشته باشد. منبع خبر فوق که سایت Bloomberg است در ادامه این خبر اعلام نموده که با افزوده شدن این خاصیت به دکمه هوم کاربر در زمان استفاده از آن دیگر احساس کلیک شدن نداشته و فقط ویبره ی کوچکی را حس می نماید. به نظر این منبع امکان فوق قرار است چیزی شبیه قابلیت Trackpad  در مک بوک های ساخته شده توسط اپل باشد.

 

pressure-sensitive-sensor

 

همچنین این سایت مدعی شده است که اپل  جک ۳٫۵ میلی‌متری خروجی صدا را از روی این گوشی حذف کرده و به جای آن بلندگوی دوم قرار داده است. که این تغییر باعث شده کیفیت صدای خروجی دستگاه بیشتر شود.

یکی دیگر از مواردی که این سایت به آن اشاره نموده وجود دوربین دوتایی در نسل جدید آیفون می باشد.این منبع اعلام کرد که هر دو دوربین آیفون ۷ کاملا رنگی بوده و عکس های گرفته شده توسط کاربران را در قالب یک عکس واحد به کاربر نشان می دهد اما وجود ۲ دوربین سبب افزایش کیفیت تصویرشده و قابلیت زوم شدن آن را افزایش خواهد داد.

همچنین این دوربین ها مجهز به سنسور کنترل روشنایی خواهند بود که باعث می شوند عکس های گرفته شده حتی در محیط های به نسب تاریک هم تصاویری با نور مناسب ارائه دهند.

pressure-sensitive-sensor

اخبار رسیده از شرکت اپل حاکی از رونمایی این گوشی جدید در اواخر شهریور ماه می باشد و همچنین انتظار می رود که در کنار آیفون ۷ گوشی اپل واچ ۲ نیز معرفی شود.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.