فروشگاه آنلاین  Please Don’t Tell یکی از فروشگاه هایی است که تنها برای ایجاد رویکرد جدید در طراحی و ایجاد تنوع راه اندازی شده است. در واقع در این کسب و کار نیز از ترفند شکاف بازار استفاده شده است.

در این رویکرد، کارآفرینانی که ایده ی خاصی ندارند، با مطالعه و تحقیق بازار به کمبودهای بازار کنونی پی برده و در صدد پوشش دهی کامل آن می شوند. .

این مصاحبه کوتاه اما ارزشمند را از دست ندهید:

از شروع کسب و کارتان برای ما بگویید. چه شد که وارد عرصه فروش لباس آنلاین شدید؟

خب داستان راه اندازی این کار از آنجا شروع می شود که من به عنوان یک خانم همیشه دوست داشتم از فروشگاه های لوکس با محصولات جذاب دیدن کنم و خرید هایم را از آن جا انجام دهم. بیشتر به دنبال محصولات منحصر به فرد بودم. اما در یک برهه زمانی مشاهده کردم که به هر فروشگاهی که پا می گذارم، هیچ لباس جالب و متنوعی پیدا نمی شود! همه فروشگاه ها به طور مشترک، از برندهای خاص با قیمت های بالا استفاده می کردند تا فروششان را ادامه دهند. این بود که به فکر راه اندازی یک فروشگاه برتر افتادم که بتواند جنس های متنوع و جذاب و محصولات با کیفیت را با قیمت زیر ۱۰۰ دلار ارائه کند.

راه اندازی فروشگاه لباس

برای شروع این کار چقدر هزینه کردید؟

من در ان زمان در شرایط مالی خوبی نبودم به همین خاطر با یک بودجه کم کارم را شروع کردم. تمام امورات را هم به صورت آنلاین مدیریت کردم.

یادتان هست که اولین فروش شما از کجا ایجاد شد؟

بله. من کارم را از اینستاگرام شروع کردم. روز اول ۶ سفارش داشتم خیلی خوشحال بودم. البته بیشتر فالوورهای آن زمان من اعضای اقوام و دوستانم بودند اما به مرور شمار فالورهای دیگر نیز افزایش پیدا کرد. بعد از مدتی مشتری های پینترست، وبلاگ و دیگر چنل هایم زیاد و زیاد تر شد.

البته از بازاریابی ویروسی یا دهانی هم خیلی بهره بردم. خریدارانم از محصولات و امکانات من تعریف می کردند و مشتری هایم روز به روز زیاد تر می شد..

از پس زمینه کسب و کارتان بگویید. از چه نرم افزارهایی برای مدیریت کسب و کارتان استفاده کردید؟

من بیشتر در اینستاگرام چرخیده ام. اما اپلیکیشن هایی هم روی سایتم نصب کرده ام که با هر خرید یک نوتیفی برای من ارسال می کرد. این توتیفی ها خیلی لذت بخش بودند.

راه اندازی فروشگاه لباس

حالا وضعیت مدیریت کسب و کارتان چگونه است؟

من کار فروش را کاملا در خانه مدیریت می کنم.

توصیه های شما برای فروشندگان آنلاین تازه کار چیست؟

محصولاتتان را دوست داشته باشید و از آن ها الهام بگیرید. تا محصولات تان را دوست نداشته باشید نمی توانید برای فروش ان ها ایده های ناب بیافرینید.

نظر شما در مورد این مقاله چیست؟ آیا تا کنون به فکر ایده ای برای راه اندازی تجارت الکترونیک بوده اید؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.