من تقریبا ده ساله بودم که تمایلی به جواهرات معطر علاقه پیدا کردم. در حقیقت این یک ایده بود که من نتوانستم از آن چشم پوشی کنم تا اینکه وقتی به چهل سالگی رسیدم، آرزوی خود را عملی کردم و فروشگاه آنلاینی برای این موضوع راه اندازی کردم. بالاخره ما شروع به ساخت جواهراتی کردیم که از این ویژگی بهره می برد.

همکاران و سازندگانی که من با آن ها کار می کردم، را در نمایشگاه های بین المللی دیده بودم.

اولین فروش های تان را از کجا کسب کردید و هم اکنون فروشتان از کدام کانال بیشتر است؟

در ابتدا ما به کمک بازاریابی دهانی، خویشان و دوستان، توانستیم شهرتی پیدا کنیم اما اولین فروش ما به صورت آنلاین خیلی هیجان انگیز بود. من آن فرد را ندیدم اما هرگز آن روز را فراموش نمی کنم.

مطالعه موردی فروشگاه آنلاین

بعد از این استفاده از شبکه های اجتماعی فیس بوک، Instagram، توییتر و گوگل، توانست تا حد زیادی در موفقیت و افزایش فروش ما کمک رسان باشد. من از رسانه های اجتماعی که به آن ها علاقمند هستم، استفاده کرده ام و به دلیل اینکه بیشتر در آن ها فعال بوده ام، توانسته ام، به موفقیت برسم به نظرم بهتر است که روی چنین رسانه هایی نیز کار کنید. یعنی اول به دنبال علاقمندی ها بروید.

از پس زمینه کاری تان بگویید و به ما نشان دهید که از چه پلتفرم هایی استفاده می کنید؟

ما یک دفتر بین المللی داریم و البته مهم تر از آن، ما دارای رسانه های اجتماعی  نیز هستیم. روش کار ما و اتوماسیونی که داریم این است که نهایتا ۴۸ ساعت بعد از دریافت سفارش محصول را به دست مشتری می رسانیم. این در موفقیت ما نقش کلیدی داشته است.

 توصیه شما برای فروشندگان تازه کار در فضای آنلاین چیست؟

توصیه می کنم که هیچ وقت کار خود را متوقف نکنند و عاشق مشتریان شان باشند چرا که آنان هستند که رویاهایشان را تحقق می بخشند.

ایده اولیه نوشتن این مطلب از اینجا گرفته شد

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.