خوشحالم که سوالات شما می تواند به من کمک کند تا در این همه مشغله ای که دارم، موضوع برای نوشتن محتوا به خوبی پیدا کنم. سوال اخیر یکی از دوستان به صورت زیر بوده است. می خواهیم با هم به آن پاسخ دهیم:

Parameter URL چیست؟ چطوری ایجاد می شود؟ چقدر برای سئو ضرر دارد؟ اگر مضر است چگونه جلوی تولید این قبیل Url ها را بگیریم. باتشکر

Parameter URL یکی از المان هایی است که حدود دوسال است که گوگل در مورد آن هشدار داده است. Parameter URL در واقع به یو ار ال هایی می گویند که به طور خودکار تولید می شوند..

Parameter URL

از جمله المان هایی که به شما کمک می کند این دست یو ار ال ها را تشخیص دهید، حروفی است که در آن ها بکار می رود. این آدرس ها مجموعه هایی درهم بر هم از حروف هستند که عموما ابتدای آن ها علامت ؟ قرار می گیرد.

http://www.mysite.com/hotel-search-results.jsp?Ne=292&N=461
http://www.mysite.com/resultssearch_type=search_videos&search_query=tpb&search_sort=relevance&s
http://www.mysite.com/calendar.php?d=13&m=8&y=2011

برخی از سیستم های مدیریت محتوا نظیر ورد پرس در تنظیمات پیش فرض خود، تولید کننده چنین آدرس هایی هستند که باید با استفاده از تنظیمات درست، مدل url ها را تغییر دهید.

این مدل یو آر ال ها در واقع در گیر کننده خزنده های گوگل خواهند بود. بدین صورت با ایجاد پارامترهای مختلف برای مطالب مشابه این خزنده ها را مشغول و درگیر می کنند به همین خاطر گوگل پیش از رسیدگی کردن به این دست یو آر ال ها اقدامات خود را انجام می دهد که برخی معتقدند، تاثیرات منفی روی سایت داده می شود. .

گوگل اگر هیچ وقت خواهشی از وبمسترها نداشته باشد، من مطئنم که برای نوشتن یو آر ال های یکتا و سئو فرندلی جلوی پای تمام وبمستر ها زانو خواهد زد! چرا که نمی خواهد ربات هایش را درگیر کند!

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.