مشتری هایی که به منظور سئوی سایت به سئو مارکت مراجعه می کنند، عموما دوست دارند و البته حق این را دارند که بدانند فعالیت های سئوی سایت آن ها به چه صورتی انجام خواهد شد.

سئو مارکت نیز ترجیح می دهد از تقسیم بندی های خود گوگل، در کار خود بهره گیرد به طوری که تضمین می کند کارها به طور اصولی دنبال شده اند و هم اینکه با شفافیت کامل مشتری در جریان کار قرار خواهد گرفت.

گوگل پروسه ی سئوی سایت را به تمریناتی تقسیم بندی کرده که در دو دسته ی سئوی داخلی سایت و سئوی خارجی سایت، تقسیم می شود.

seo

این دو مقوله طی سال ها دستخوش تغییراتی بوده اند و همیشه تاثیر آن ها به یک منوال نبوده است. با فاکتورهایی که گوگل ارائه کرده است، در سال های اخیر سئوی خارجی سایت، از تاثیر ماناتر و مهم تری برخودار است به طوری که می توان سئوی خارجی سایت را تا ۸۰ درصد، دانست اما اگر ۲۰ درصد یا ۲۵ درصد تلاش بر روی سئوی داخلی انجام نشود، مطمئنا نتیجه ی دلخواه نخواهید گرفت.

از این رو ما با ارائه فاکتورهای سئوی داخلی، در ابتدا، از نظر داخلی سئوی سایت را برعهده گرفته و به طور آهسته و پیوسته وارد سئوی خارجی سایت می شویم به طوری که این دو فعالیت به طور موازی، تا آخر عمر یک وب سایت ادامه پیدا کند.

فاکتورهای سئوی داخلی سایت به شرح زیر هستند:

 1. کد های Html و اعتبار سنجی آنان
 2. بهینه سازی و سئوی عکس و تصویر
 3. بهینه سازی و سئوی فیلم ها
 4. بهینه سازی و سئوی پادکست ها
 5. بهینه سازی و سئوی url و لینک ها
 6. بهینه سازی slideshre ها
 7. بهینه سازی های داخل متنی in content seo
 8. محتوای کاربر پسند
 9. بهینه سازی و سئوی تایتل و عنوان
 10. بهینه سازی و سئوی متا تگ ها
 11. بهینه سازی و سئوی سرعت سایت page speed
 12. بهینه سازی و سئوی لینک های شکسته broken link
 13. بهینه سازی و سئوی کلمات کلیدی
 14. بهینه سازی و سئوی پست ها از نظر تکرار پست ها و تراکم کلمات کلیدی dencity
 15. بهینه سازی و سئوی لینک های داخلی و لینک بیلدینگ
 16. اعتبار سنجی و افزایش اعتماد به سایت
 17. بهینه سازی و سئوی ساختار و معماری سایت
 18. بهینه سازی و سئوی محتوای کپی duplicate
 19. بهینه سازی و سئوی لینک ها به صورت ریدایرکت ها
 20. بهینه سازی و سئوی لینک های داخلی و تو در تو با اهداف مشخص

شما می بایست بتوانید این فاکتورها را به خوبی بیاموزید و بکار ببندید تا بتوانید از تاثیرات مثبت آن بهره مند شوید. اگر این ۲۰ فعالیت به خوبی صورت نگیرد، می تواند به طور کامل به ضرر سایت شما تمام شود. بنابراین بهتر است که در دفترچه ی سئو مارکتی خود، این لیست را بنویسید و متناسب با وب سایت خود، تمرینات و تصمیم هایتان را ارائه کنید.

وقتی روی تمام پست های سایت و در تمام برگه ها و دسته ها، این گزینه ها اعمال شد شما در ۲۵ درصد از سئوی سایت موفق بوده اید و درست در همین شرایط است که باید وارد پروسه ی سئوی خارجی نیز شوید و البته کار خود را بر روی سئوی داخلی سایت ادامه دهید. ما این فاکتورها را طی روزهای آینده مورد بررسی قرار خواهیم داد.

خوب است که در انتهای این پست سری به مطلبی با عنوان  سئوی داخلی سایت با سئوی خارجی ؟ کدام یک مهمتر است؟ بزنید و مطمئن شوید که کارتان را به درستی انجام می دهید.

بای مارکتینگ با تجربه ی گسترده ای که در این زمینه دارد، آمادگی کامل برای پذیرش خدمات سئوی سایت شما با بهترین شرایط را داراست. همین حالا با ما تماس بگیرید تا از رقبا سبقت بگیرید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.