یکی از فروشگاه های اینترنتی که در این چند برهه از دوره تجارت الکترونیکی رونمایی شده و به موفقیت رسیده Oblong Box Shop بوده است. در این مصاحبه که با مدیریت این کسب و کار صورت گرفته است شما به طور خیلی خلاصه در مورد موفقیت این تیم خواهید خواند.

چه شد که وارد بازار کار آنلاین شدید؟

من تمایل داشتم که کسب و کاری کاملا آزاد داشته باشم. از طرفی به مهارت هایم نگاه کردم. من می توانستم سایت طراحی کنم و البته، از بازاریابی اینترنتی هم خیلی خوب سر در می اوردم. بنابراین تصمیم گرفتم وارد تجارت الکترونیک شوم. از آن جا که فروش محصولات از روی شبکه های اجتماعی خیلی آسان نیست بهتر بود یک سایت هم داشته باشم و این سایت در موفقیتم نقش زیادی ایفا کرد.

 تجارت الکترونیک

چگونه محصولات خود را تهیه می کردید؟

برای عرضه محصولاتم ابتدا نیاز داشتم که تامین کنندگانی داشته باشم از این رو با برندهای مشهور و خوب و با کیفیت تماس گرفتم و به برخی کارخانه ها مراجعه کردم تا بتوانم از پتانسیل ان ها نیز استفاده کنم. هدفم پیدا کردن محصولات با کیفیت بود و البته تامین به موقع محصولات که به آن دست پیدا کردم.

بیشترین فروش شما از کجا صورت گرفته است؟

فیس بوک. فیس بوک به عنوان یک منبع ترافیک عالی برای وب سایت من به شمار می آید و موجب شده بسیاری از فروش های روی سایت و حتی سوشال من، توسط آن صورت بگیرد.

چه زمان هایی بیشترین فروش را داشته اید؟

دقیقا زمانی که برنامه های بازاریابی راه اندازی می کنم میزان فروشم بالاتر می رود. مثلا زمانی که کوپن های تخفیفی ارائه می کنم یا از استراتژی های بازاریابی فشاری استفاده می کنم خیلی خوب جواب می گیرم.

داستان موفقیت

توصیه های شما برای فروشندگان تازه کار در اینترنت چیست؟

از پتانسیل شبکه های اجتماعی استفاده کنید و تصاویر محصولات خود را روی سوشال قرار دهید. یکی از ویژگی های کارهای من این بود که از عکس های پر کیفیت استفاده می کردم. خودم از محصولاتم عکس های بزرگ و با کیفیت می گرفتم و روی شبکه های اجتماعی نشر می دادم. بدین طریق مشتری جذب می کردم.

نظر شما درمورد این کسب و کار چیست؟ توصیه های خود را در بخش نظرات بنویسید و ضمن ثبت نام در خبرنامه سایت، این مطلب را روی فیس بوک نشر دهید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.