کمی در مورد فروشگاه‌تان به ما توضیح دهید : چطور شد که تصمیم به فروش این اجناس گرفتید، و محصولات خود را از کجا تهیه می‌کنید ؟

ما با مشکلات مشترکی برای بچه‌داری مواجه بودیم که واقعا هیچ راه حلی نداشت. ولی ما برای این مشکلات راه حلی پیدا کردیم. محصول ما، NumNum GOOtensil، برای نوزادان و کودکان نوپا ساخته شده است. این محصول برای کودکانی ساخته شده که به علت فقدان مهارت‌های حرکتی لازم، نمی‌توانند بدون کمک و با قاشق غذا بخورند. زمانی که این ایده به ذهن ما رسید، یکسری طرح اولیه از آن ترسیم کردیم. سپس برای بهبود آن، یک متخصص طراحی صنعتی استخدام کردیم و پس از جذب سرمایه از دوستان و آشنایان کارمان را آغاز نمودیم. طراح صنعتی ما بواسطه‌ی ارتباطات وسیعی که بخاطر شغلش داشت، ما را به یک تولید کننده معرفی کرد. این تولید کننده با چندین تشکیلات مختلف در چین کار کرده بود و اطلاعات بسیار خوبی در مورد مواد داشت. او به من کمک کرد که تصمیمات مهم زیادی را بگیرم و من را با تامین کنندگان خوبی آشنا کرد.

مطالعه موردی

آیا اولین فروشی که داشتید را بخاطر دارید ؟ امروزه بیشترین مشتری و بازدید کننده را از چه طریقی کسب می‌کنید ؟

قبل از اینکه به کمک Shopify وب سایت را راه اندازی کنیم، تمرکز ما برای معرفی محصول بر روی شبکه‌های اجتماعی بود و سعی می‌کردیم از قدرت این شبکه‌ها به نفع احسن استفاده کنیم. این مورد به خوبی برای ما جواب داد. اولین فروش ما بعد از یک ساعت از راه اندازی وب سایت اتفاق افتاد. ما هزینه‌ی کمی برای تبلیغات می‌کنیم و به جان آن توان و تمرکزمان را بر روی کار در شبکه‌های اجتماعی و ارتباط با وبلاگ‌ها قرار داده‌ایم. در سال قبل، بسیاری از محصولات ما در سایت‌های buybuybaby و bedbathandbeyond و همچنین Nordstrom.com به فروش رفت. بنابراین به نوعی فروش ما از وب سایت خودمان به دیگر وب سایت‌ها منتقل شده است. هم اکنون ۲۵ درصد از فروش ما به مشتریان وب سایت خودمان برمی‌گردد.

کمی از پشت صحنه‌ی کسب و کارتان برای ما بگویید. از چه ابزارها و اپلیکیشن‌هایی برای اداره کردن فروشگاه استفاده می‌نمایید ؟ چگونه کالاها را بسته‌بندی و ارسال می‌کنید تا مشتریان راضی باشند ؟

ابزارهای اصلی ما اپلیکیشن shippo و Giftery.me هستند. Shippo کمک بسیار زیادی به ما می‌کند. به کمک این اپلیکیشن اطلاعات پستی مشتریان را دریافت می‌کند و برچسب‌های آماده‌ی پرینت ایجاد می‌کند. ما نیز این برچسب‌ها را بعد از پرینت گرفتن بر روی مرسولات می‌چسبانیم. Giftery.me نیز این قابلیت را برای بازدیدکنندگان فراهم می‌کند تا محصول ما را به لیست خریدشان اضافه کنند و آن‌را با دیگران به اشتراک بگذارند. تا امروز ما بسته‌بندی‌ها را در دفتر انجام می‌دهیم. ما قصد این را داریم که بزودی مرسولات و محصولات‌مان را به آنس.ی آب‌ها نیز ارسال کنیم که در این زمینه نیز Shippo کمک بسیار زیادی به ما خواهد کرد.

برای افرادی که تازه قدم در این راه گذاشته‌اند چه توصیه‌هایی دارید ؟

وب سایت Shopify پوسته‌های بسیار زیبایی دارد که فوق العاده هستند و اگر بدنبال معرفی کارتان به بهترین نحو هستید می‌توانند کمک‌تان کنند. منظور من این است که در هر صفحه کالاهای زیادی قرار ندهید و صفحه‌ها با پیام‌های مختلفی پر نکنید.  بیشتر از توان‌تان نفروشید ! به مطالبی فکر کنید که باید بر روی سایت قرار دارید. طوری آن‌ها را ایجاد نمایید تا بازدیدکنندگان را جذب کنید. با اینکار وب سایتی خواهید داشت که براحتی بازدیدکنندگان را متقاعد می‌کند تا از شما خرید کنند.

متن اصلی این مطلب از شاپیفای گرفته شده است

در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.