در مقالات قبل به اجزای مهم یک سایت لاک فروشی، اشاره کردیم. اولین بخش مهم آن به عنوان وبلاگ مورد بررسی قرار گرفت، اما به عنوان دومین بخش و دومین ابزار مهم بازاریابی در سایت فروش لاک، این بار به خبرنامه اشاره می کنیم.

خبرنامه در حقیقت ابزاری است که کاربران ایمیل خود را در آن ثبت می کنند تا شما محتواهای اموزشی و تبلیغی و حتی بازاریابی خود را برای آنان ارسال کنید..

محل قرار گیری خبرنامه در سایت فروش لاک ناخن کجاست

خبرنامه محلی برای جذب کاربران برای وارد کردن ایمیل شان است تا شما عملیات تبلیغاتی و اطلاع رسانی تان را انجام دهید. اما یک سوال مهم وجود دارد. این ابزار باید در کجا قرار بگیرد؟

بهترین مکان برای قرار دادن خبر نامه جایی است که به چشم مخاطب جلوه کند. .

قرار دادن خبر نامه در هدر سایت

هدر سایت اولین جایی است که افراد با باز کردن فروشگاه شما با آن مواجه می شوند. شما اگر خبرنامه را در هدر قرار دهید، خیالتان راحت باشد که ۱۰۰ درصد افرادی که وارد صفحه اصلی می شوند، باکس خبرنامه را می بینند.

اگر این خبرنامه را در هدر تمام صفحات نمایش دهید مطمئنا همه آن را می بینند. از طرفی چون در بالاترین بخش قرار دارد، نیازی به اسکرول کردن نیست تا به آن برسند.

پس این بخش را هرگز فراموش نکنید و به طور هنرمندانه آن را بچینید.

تاثیر خبرنامه برای سایت فروش لاک ناخن

قرار دادن خبر نامه در فوتر سایت

من از جمله افرادی هستم که همیشه فوتر سایت ها را نگاه می کنم. بنابراین اگر روزی حتی خبر نامه در هدر سایت نظرم را جلب نکند قطعا در فوتر آن را پر خواهم کرد. این واقعا رخ داده و من بیشتر عضویت هایم را از طریق فوتر یا ساید بار انجام داده ام.

از آن جا که اطلاعات مهمی در بخش فوتر قرار می گیرد و افراد نیز گاها به دنبال این اطلاعات هستند قرار دادن خبرنامه در این بخش مفید است..

قرار دادن خبر نامه در ساید بار

ساید بار سایت فروش لاک نیز جایی است که معمولا در تمام صفحات داخلی قابل نمایش است. توصیه من این است که در بالاترین بخش از صفحه های داخلی در ساید بار، پنل عضویت خبرنامه را قرار دهید تا کاربران را به خود جذب کنند.

قرار دادن خبر نامه در بخش تماس با ما  یا بخش نظرات

زمانی که در بخش تماس با ما یا در بخش نظرات، فردی در حال ارتباط گرفتن با شماست، بهتر است که یک سوال تیک خوردنی نیز قرار دهید و طی آن از کاربر بپرسید که آیا حاضر هستید با ارسال این ایمیل، یا ارسال این نظر، همزمان در خبرنامه نیز عضو شوید؟ در صورتی که فرد تمایل داشته باشد، کافی است فقط یک باکس را تیک دار کند و تمام! در چنین حالتی اصلا نیاز نیست که او اطلاعات اضافی وارد کند چرا که اطلاعات از قبل وارد شده اند.

قرار دادن خبر نامه در انتهای پست ها

عموما افرادی خبرنامه را مد نظر قرار می دهند که بخواهند به طور اتومات مطالب بعدی شما را دریافت کنند. این یعنی که از مطلب های شما لذت برده اند و استفاده کرده اند. خب حالا پسندیده است که خبرنامه را در انتهای پست ها قرار دهید تا اگر کاربری مقالات شما را تا انتها مطالعه کرد و از مطلب مورد نظر بهره مند شد و لذت برد، و انگیزه لازم برای دریافت سایر آموزش های شما داشت، به سادگی، در باکس خبرنامه ثبت نام کند.

دوره های ارسال خبرنامه چگونه باید باشد؟

این روزها ایمیل افراد سر شار از ایمیل های تبلیغاتی و خبرنامه هایی است که بعضا باز هم نمی شوند. بنابراین پسندیده است که از آن ها در این باره سوال بپرسید. می توانید هنگام ثبت نام در خبرنامه، از آن ها بپرسید که موافقند کدام دوره های خبرنامه را دریافت کنند؟ این دوره ها به صورت زیر است:

  • روزانه
  • هفتگی
  • دو هفته یک بار
  • ماهانه

من شخصا خبرنامه های دو هفته ای را بیشتر از روزانه می پسندم چرا که ایمیلی دریافت می کنم که بسیار پر بار است و وقت کافی برای مرور مطالب ان در یک مرحله دارم.

تاثیر خبرنامه برای سایت فروش لاک ناخن

از محتوای خبرنامه سایت فروش لاک ناخن سوال بپرسید.

یک روش جالب برای اینکه نهایت احترام به کاربر را داشته باشید این است که هنگام ثبت نام در خبرنامه المان هایی که می خواهید برای انان اسال کنید را مشخص کنید، و از آن ها بخواهید زمینه های دلخواه خود را تیک بزنند و بدین طریق شما مطالب مورد علاقه آنان را ارسال کنید.

مزیت این کار این است که احتمال اسپم کردن و حذف کردن و باز نکردن ایمیل تبلیغاتی و خبرنامه شما برای انان کاهش پیدا می کند و نرخ تبدیل شما نیز افزایش می یابد..

بدین صورت می توانید یک خبرنامه کاملا شخصی سازی شده با رویکرد نیاز کاربران ارسال کنید و نرخ تبدیل خود را بالا ببرید و کسب و کار خود را توسعه دهید. به عنوان یک مخاطب خاص سایت خود، آیا شیوه های یاد شده به مذاق شما خوش می آید یا نه؟ دیدگاه های خود را با ما در میان بگذارید و این مطلب را روی فیس بوک، توییتر و گوگل پلاس و سایر شبکه های اجتماعی نشر دهید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.