وقتی حرف از گیف و تصاویر متحرک می شود، این روزها اغلب کاربران به یاد گیف های تلگرام می افتند. در واقع گیف نمونه ای از تصاویر متحرک است که این روزها به راحتی می توان آن ها را ساخت.

روش ساخت گیف و یا فایل های تصویری متحرک از طریق فوتوشاپ، سایت های طراحی گیف، و البته تبدیل فیلم به گیف صورت می گیرد.

شاید با خود فکر کنید که گیف چه لطفی نسبت به تصاویر دیگر دارد.

بازاریابی با gif گیف انیمیشن

همانطور که می دانید، تحرک و پویایی به گونه ای می تواند به جلب توجه بیشتری بیانجامد.

انیمیشن ها از سال ۱۹۸۷ یعنی درست ۳۰ سال پیش، روی کار آمدند و از همان موقع تنوعی در انواع فایل های تصویری ایجاد کردند اما حرف کنونی ما این است:

چگونه در بازاریابی از GIF استفاده کنیم؟

شما در بازاریابی، هدفی جز جلب توجه و البته راغب کردن و در گیر کردن کاربران ندارید. در واقع این روزها فایل گیف به عنوان یکی از ابزارهای CTA به شمار می آید.

زمانی که بتوانید تنوع ابزارهای خود را افزایش دهید، کاربر را بیشتر به سمت خود می کشید و می توانید در فضای نرم تری، او را به سمت کسب و کار خود بکشید.

بازاریابی با gif گیف انیمیشن

فایل های گیف، به خوبی از طریق نرم افزارهای مختلف ساخته می شود. حتی شما می توانید به کمک سلسله عکس های مختلف یک فایل گیف با سرعت های متفاوت بسازید.

بنابراین اگر می خواهید فضای مارکتینگ شما خسته کننده نباشد، به دنبال تنوع باشید. بدین صورت می توانید در جلب توجه، بسیار جذاب و تازه باشید.

به نظر شما برای بازاریابی در چه زمینه هایی می توان از فایل های GIF استفاده کرد؟

بازاریابی با gif گیف انیمیشن

این مقاله برای این نوشته شد که به شما یاد آوری کنم که فایل های گیف را دست کم نگیرید و آن را وارد کار بازاریابی خود کنید. در این باره خلاقیت داشته باشید. خوشبختانه بسیاری از شبکه های اجتماعی نیز قابلیت پشتیبانی از این فایل ها را دارند پس دست به کار شوید و در بازاریابی اینترنتی خود، یک تنوع ایجاد کنید.

 

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.