وقتی داشتم به این موضوع فکر می کردم به یاد بخشی از کتابی افتادم  که در این مورد نوشته شده بود.

الو الو! جیمی! بیچاره شدم!

چرا؟ چی شده؟

دو ماهه که نتونستم هیچ مشتری بدست بیارم و سرمایه ام داره از دست میره..! کمکم کن!

خب تقریبا می شد گفت که شارلین باید به این جا می رسید چرا که دوران اوجی داشت که در آمد زیادی کسب کرده بود اما متاسفانه با تفریح و خوشگذرانی و مسافرت تمام سرمایه اش را خراب کرده بود و در همان دوران اوج که هم می توانست سفر کاری داشته باشد و هم لذت ببرد، تماما خود را وقف لذت کرد.

به دنبال مشتری بودن

شارلین نتوانسته بود یا بهتر بگویم نخواست در دوران اوج خود مشتری یابی کند چرا  که فکر می کرد اوضاع همیشه بر وفق مراد است!

شما به این تجربه بسیار اهمیت بدهید که:

هر چقدر هم که در اوج باشید نباید شرایط را استیبل یا همان پایدار بدانید. پس باید دائما به دنبال مشتری باشید تا دستتان هیچ وقت خالی نباشد. .

بنابراین اگر امروز پنج شش مشتری دارید که نهایت رضایت شما را ایجاد کرده اند، باید شکرگذار باشید و به دنبال مشتری های جدید برای ماه های بعدی باشید! حتی اگر به چند مکالمه کوتاه تلفنی ختم شود! اصلا من قضیه COLD CALL یا مکالمه آرام را در این باره با همین هدف نوشتم که بتوانید خود را از دایره مشتری ها دور نکنید.

۲۷ ترفند برای برقراری تماس تلفنی موفق ( Cold call ) با مشتری

در دنیای فروش و بازاریابی همیشه روزهایی پیش می آید که سختی ها و شیرینی ها و آسانی ها دنباله یک مسیر هستند پس همیشه اوضاع خوب نیست. اما اگر استراتژی درستی داشته باشید، شرایط بدتر از حالت قابل تحمل نخواهد شد.

در این باره کمی فکر کنید! و نظر خود را با من در میان بگذارید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.