فروشگاه اینترنتی Laguna Salt Company متعلق به یک شهروند کالیفرنیایی است که ابتدای امر، از یک زمین کشاورزی کوچک فعالیت خود را شروع کرد و توانست به مروز با همراهی تکنولوژی روز به موفقیت چشم گیر برسد. امروز قصد داریم در مورد این فروشگاه اینترنتی نکاتی را به شما یاد آوری کنیم. همچنین می توانید دیگر داستان موفقیت تجارت الکترونیک نیز در سایت مطالعه کنید.

در مورد کسب و کارتان برایمان کمی توضیح دهید؟ جالب نیست که از زمین کشاورزی به فروشگاه اینترنتی نقل مکان کردید؟

از روز اول، ما فروشگاه اینترنتی نداشتیم بلکه یک مزرع داشتیم و محصولاتمان را در آن جا کشت و پرورش می‌دادیم. همانجا محصولات را می‌کاشتیم و برداشت می‌کردیم و در همانجا هم محصولات را به مشتری‌ها می‌فروختیم. کم کم متوجه علاقه ی مردم به محصولات شدیم و تلاش کردیم که راهی ایجاد کنیم که همه بتوانند محصولات را ببینند و خریداری کنند. محصولات ما نمک‌های خوراکی متنوعی بودند که هم از منابع طبیعی زیست محیطی و هم نمک‌های شرکتی و فراوری شده تهیه می‌شدند.

داستان موفقیت تجارت الکترونیک

اولین بار چه کسی از شما خرید کرد؟

محصولات ما بیشتر توسط کشاورزان مورد استقبال قرار می‌گرفت. زمانی که سایت فروشگاهی مان را راه اندازی کردیم، یک کشاورز از لاگونا بیچ در کالیفرنیا به عنوان مشتری از ما خرید کرد. حالا شمار کشاورزان و فروشگاه‌هایی که از ما خرید می‌کنند هر روز بیشتر می‌شود و ما تصمیم داریم فروشگاهمان را توسعه بدهیم.

پس زمینه مدیریت فروشگاه شما به چه صورت است؟ در خواست‌ها و ارسال مرسوله‌ها چگونه است؟

کار فروشگاه اینترنتی ما اطلاع رسانی و فروش است. محصولاتمان را در یک انبار نگهداری می‌کنیم و وقتی که مشتری درخواست داد همان زمان با استفاده از امکاناتی که داریم محصولات را برایشان ارسال می‌کنیم.

به کارآفرینان تازه کار در حوزه تجارت الکترونیک چه توصیه ای می‌کنید؟

 همیشه هوشمندانه اقدام کنید. سعی کنید در پس هر کاری اندیشه و تعقل گروهی باشد. برای سئو و بهینه سازی سایت خود برنامه جدی داشته باشید و همیشه این موضوع را پیگیری کنید.  یکی از علل موفقیت سایت ما این است که مشتری‌ها در گوگل سریع به آن دسترسی پیدا می‌کنند و این را مدیون دستیاران سئو سایت هستیم.

هر روز دقیقه ای، به یاد تنها ناجی زمین، از خداوند بخواهیم که برساند آنکه باید باشد و نیست..الهم عجل لولیک الفرج…

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.