زمانی که می خواهید فروشگاه اینترنتی خود را سئو کنید، باید المان های مختلفی را مد نظر داشته باشید.

اخیرا، وردپرس، دسته بندی ها را از زمره ی سئوی خود حذف کرد. البته مدت هاست که گوگل، در سئو بیشتر به پیج ها با url های یکتا جهت سئو توجه می کند..

اما این اقدام وردپرس نکته ای مهم بود که لازم بود، در مورد آن با شما صحبت کنم.

اما با وجود اینکه، دسته بندی ها، می توانند تجربه کاربری، مشتری ها را بهبود ببخشند، به نظر می رسد که هنوز نقش خاصی در سئو داشته باشند، هر چند تاثیرگذاری مستقیم آن کم باشد.

سئو فروشگاه اینترنتی

هنگامی که شما دسته بندی های تان را ایجاد می کنید، می توانید شمار زیادی کلمه کلیدی برای محصولات هر دسته انتخاب کنید، اما قانون مهم ۳ کلمه کلیدی برای هر دسته را فراموش نکنید.

ما به فروشگاه های اینترنتی توصیه می کنیم جهت سئوی بهتر و اصولی تر از ۳ کلمه کلیدی و نه بیشتر برای دسته بندی های خود استفاده کنند..

البته شما می توانید بجای سه مورد، از ۲ مورد استفاده کنید. این ۳ یا ۲ کلمه کلیدی می تواند خیلی متمرکز باشد و در ادامه حول آن ها گروه هایی ایجاد شود. اما در بخش تعیین دسته ها لازم است که از ۳ مورد تجاوز نکند.

۲ نکته مهم در مورد کلمات کلیدی

نکته اول: زمانی که می خواهید کلمات کلیدی انتخاب کنید، دقت کنید که خیلی عام کار نکنید. بهتر است تا می توانید شخصی سازی کنید تا کلمات کلیدی تان، از حالت طبیعی خارج نشود.

نکته دوم: هنگام ایجاد و انتخاب کلمات کلیدی توسط ابزارهایی مثل کیورد پلنر، تا می توانید کلماتی انتخاب کنید که عموم سایت ها از آن ها استفاده نمی کنند. اگر گوگل متوجه شود شما از کلمات کلیدی پر بازدید استفاده می کنید، سایت شما را در سند باکس قرار می دهد و ایندکس هایتان را با وسواس زیاد ایجاد می کند.

این می تواند یکی از علت های کاهش ایندکس برخی سایت های تازه کار نیز باشد. پس طبیعی رفتار کنید و کیورد هایی را انتخاب کنید که به طور طبیعی به سایت شما و مطلب شما مربوط می شود و البته، پر رقابت تر نیستند..

امیدوارم که با این مقاله که حاوی سه چهار نکته مهم بود، توانسته باشید، یک انتخاب خوب و اصولی برای سئوی فروشگاه اینترنتی خود داشته باشید. در این باره دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید و از تجربه های شخصی تان برای ما بنویسید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.