در صورتی که به تازگی به فکر راه اندازی یک وب سایت تجاری، خدماتی و یا فروشگاهی هستید می توانید این موضوع را با بای مارکتینگ، در میان گذاشته، و سعی کنید از تجربیات ارزشمند این نهاد برای توسعه کسب و کار خود استفاده کنید.

همه چیز محدود به راه اندازی تجارت الکترونیک نیست چرا که اولین گام راه اندازی است و در ادامه باید با فعالیت های اصولی، اقدامات اساسی انجام داد تا تلاش های شما به بار بنشیند.

بای مارکتینگ این موضوع را برای شما ساده تر خواهد نمود و طی مشاورات، به شما کمک می کند که به کم و کیف کار اشراف پیدا کنید.

پرسش و پاسخ های متداول

 

از آن جا که هر کسب و کاری صرفا به سود نخواهد رسید، لازم است، موضوعیت کار مورد بررسی قرار گرفته و با ارائه خط مشی ها، سعی در اجرای اصولی و صحیح کار داشت.
در صورتی که از ابتدا کار به صورت اصولی انجام نشود، احتمال این اتفاق بسیار بسیار زیاد است.
اولین چیز اقدام و شروعی درست بر پایه دانش است. در ثانی باید آموزش را در راس کار خود قرار دهید و دائما به دنبال یاد گیری باشید چرا که یادگیری به افزایش فروش منجر خواهد شد. در مرحله سوم باید بدانید که نباید دلسرد شوید و تلاشتان را باید دائما ادامه دهید تا به نتیجه برسید. در این باره نکات زیادی وجود دارد که می توانید در مشاورات و یا در بخش مرکز دانش، آن ها را دنبال کنید

از آن جا که مخاطبین سایت، مدیران فروشگاه های مختلفی هستند که هر کدام به فروش محصول و خدمات و اطلاعاتی مشغولند، مطالب بخش های ویژه و مخصوصا مرکز دانش، بیشتر به صورت عمومی بیان می شود که می توانید از آن برای توسعه تجاری خود استفاده کنید اما مشاوره های اختصاصی به صورت موضوعی سایت شما را مورد بررسی قرار داده و به توسعه آن کمک می کند.
تا حدودی بله. مخصوصا اگر مشاورات برای قشر و دسته خاصی مثل مد و فشن، و غیره  باشد، این موضوع محتمل تر است.
به تناسب شرایط، این مشاورات به صورت آنلاین، تلفنی، و یا حضوری صورت خواهد پذیرفت.