اگر دقت کرده باشید پیش از این که اینستاگرام دست به بروز رسانی های واقعا جدی بزند، کاربران این شبکه تنها می توانستند فیلم های ۱۵ ثانیه ای روی این شبکه ایجاد کنند که خود مستلزم نوعی خلاقیت در سایه ی محدودیت ها بود اما در بروز رسانی های هفته ی پیش اینستاگرام، متوجه شدیم که این شبکه امکان آپلود فیلم ۱ دقیقه ای را در اختیار کاربران قرار داده است به طوری که در آخرین روز از ماه سوم میلادی امکان استفاده از این قابلیت برای همه ی کاربران فراهم شده است.

instagram

برای دسترسی به این امکان ابتدا اینستاگرام خود را بروز کرده و سپس یک فیلم یک دقیقه ای بگیرید و منتشر کنید و دوستان خود را از این خبر آگاه کنید.

در سال ۲۰۱۵ اینستاگرام سال پر تلاشی داشت و طی تحقیقات و شواهدی که مشاهده شد، اینستاگرام خاصیت بیزینسی خود را بیش از همیشه درک کرد و این موجب شد که شبکه اینستاگرام برای توسعه کسب و کارها جدی تر کار کند.

از این رو در آخرین بروز رسانی هایی که اخیرا صورت گرفت اینستاگرام دست به تغییراتی زد که بازارایابان محتوا را واقعا خوشحال کرده است.

اینستاگرام,اپلیکیشن اینستاگرام,شبکه اجتماعی,بازاریابی در اینستاگرام

امکان ادغام فیلم ها به صورت خلاقانه، تولید ویدیوی ۶۰ ثانیه ای واقعا امکان مناسبی است که بخاطر این قابلیت ها از این شبکه تشکر می کنیم. اگر پیش از این دقت کرده باشید، اینستاگرام تنها از خاصیت ثبت نام تحت اپلیکیشن برخوردار بود اما از ابتدای این هفته قابلیت ثبت نام تحت وب را به این سامانه افزوده اند. سر دم داران این شبکه ی کاملا تصویری قول داده اند که این شبکه را همچون فیس بوک و دیگر شبکه ها تحت وب در اختیار کاربران قرار دهند به گونه ای که تا یک ماه آینده امکان ارسال پست از طریق مروگر نیز برای کاربران وجود خواهد داشت که البته این به وجود آورنده ی چالش های زیادی است اما به خوشحالی کاربران و راحتی کار آنان می ارزد!

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.