اینستاگرام در جدید ترین بروز رسانی هایش این امکان را فراهم کرده که وقتی کسی از استوری شما عکس می گیرد یا آن را ضبط می کند متوجه آن شوید.

به گزارش بای مارکتینگ اسنپچت که تقریبا می توان گفت مادر اینستاگرام است و این شبکه همه چیز را از آن دارد، در این باره شیوه هایی بکار برده بود اما برای اینستاگرام و کاربرانش این شیوه ها جذاب نبود.

این موضوع موجب اعتماد بیشتر و خوشحالی بیشتر کاربرانی شده که به دنبال امنیت بیشتر در فضای مجازی هستند و می خواهند از فعالیت هایشان کسی چیزی ثبت و ضبط نکند.

اینستاگرام

البته این قضیه برای کاربران آگاه بسیار خوشحال کننده است اما اگر خیلی از کاربران از آن حرف نمی زنند درست به خاطر این است که بسیاری از کاربران از این ویژگی هنوز مطلع نیستند و اینستاگرام هم در حال کار کردن آزمایشی روی این نسخه است.

اگر کسی از استوری عکس بگیرد، فرد می تواند به راحتی تشخیص دهد که چه فردی با چه نام کاربری این کار را انجام داده و پیگیری او سخت نیست. .

البته اینستاگرام هنوز صحبتی در مورد ادامه این آزمایش و توسعه این قابلیت نکرده و از نتیجه آخر برای بکارگیری این قابلیت امنیتی اینستاگرام مطلع نیستیم.

در این باره باید منتظر نتایج حاصله باشیم تا بتوانیم در مورد امنیت بیشتر اینستاگرام صحبت کنیم.

در این باره شما هم دیدگاهی دارید؟ آن را برای ما بنویسید و این مطلب را برای دوستان اینستاگرامی تان روی شبکه های اجتماعی نشر دهید

منبع خبر
برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.