نوآوری‌های بزرگ عموما با استفاده از  ترکیبیی از تکنولوژی جدید با کاربرد گسترده ایجاد می‌شوند. به عنوان مثالی از Post-It دانشمندی در ۳ متر نوت‌های سرود‌های خود را با میخ و تکه کاغذی به دیوار نصب می‌کرد تا در هنگام تمرین در کلیسا آن‌ها را بیاد داشته باشد. بدین صورت رسانه فکری موقتی جذابی بوجود آمد!

یادداشت‌ها به شما کمک می‌کنند ایده‌های خود را مصور کنید و آن‌ها را مرتب کنیم و هر زمان که لازم شد به ترتیب مورد نیاز آن‌ها را بکار بگیرید..

زمانی که شما در حال تولید ایده‌هایتان هستید یک یادداشت یا sticky note برای هر ایده عالی است و از Sharpi استفادع کنید. دلیل آن چیست؟

اگر فضای بیشتری برای مدیریت نوت و یادداشت خود نیاز داشته باشید می توانید، با استفاده از این ابزار، جزئیات زیاد تری به یادداشت بیفزایید، و ایده خود را کامل تر کنید.

سادگی ذات و جوهره‌ ارتباطات شفاف است. علاوه بر این، یادداشت‌ها کار ساختن و جریان مرتب سازی ایده‌‌ها را آسان‌تر می‌کنند. از طرف دیگری، اغلب مردم دوست دارند به طور سنتی، storyboarding خود را تشکیل دهند.

یادداشت نویسی در اسلاید سازی

و به طور خطی و دقیق به بیان ایده‌ها بپردازند. این خیلی خوب است اما نکته این نیست که مشخص کنیم دقیقا می‌خواهیم چکار کنیم ؛ می‌خواهیم کاری کنیم که به تولید ایده های بیشتر در مدت زمان کمتر و سرعت بیشتر دست یابیم.

راهنمایی  :

زمانی که بارش‌های فکری در وهله اول مسائل را حل نمی‌کند به ترکیب راه‌های متفاوت فکر کنید. این مشکل از سوی sticky notes‌ها نمی‌تواند باشد.

در بارش‌های طوفان‌های فکری‌تان ( جمع کردن ایده‌ها و … ) دستورالعمل‌های زیر را مد نظر داشته باشید.

زمانی که شما تعداد زیادی ایده ایجاد کردید آن‌ها را دسته بندی کنید، به چالش بکشید و بعد آنها را طوری فیلتر کنید که معنی خاصی را طنین انداز کنند..

در حقیقت این می خواهد به شما بگوید که باید از نوت های خود، ترکیبی ایجاد کنید که بتوانید با آن طرحی در اندازید که بتوانید به وسیله آن یک مفهوم و معنی خاص و ویژه را طنین انداز کنید. این موضوع خیلی مهم است که بتوانید به روشی خاص، مفهومی جدا از ان چه که ذهن حضار بدان درگیر است را شروع کنید و از این طریق در امر بازاریابی خود، انان را درگیر کنید.

یادداشت نویسی در اسلاید سازی

عموما افرادی که در مشاوره های بازاریابی، خوب می فروشند، به این خاطر است که از میانبر دیگری برای به چالش کشیدن ذهن مشتری استفاده می کنند. حالا شما به من بگویید که آیا هدف شما از ارائه ها و سخنرانی های تجاری تان، چیزی جز اقناع و متقاعد سازی کاربران و حضار است؟

نظرات و دیدگاه ها و تجربیات خود را با ما در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.

 

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.