برای وب سایت‌ها مخصوصا وب سایت‌های تجارت الکترونیک هیچ راهی جز این وجود ندارد که نسبت به افزایش بازدید سایت خود اقدامات جدی کنند. افزایش بازدید باید به طور اصولی، طبیعی و آهسته صورت بگیرد تا الگوریتم‌های گوگل، نسبت به سایت حساس نشوند و با جریمه کردن‌هایی که گاهی جبران نا پذیر است، سایت را مورد حمله قرار ندهند.

برای افزایش بازدید سایت می‌توانید از روش‌های زیر بهره‌مند شوید:

راه طلایی اول: وبلاگ نویسی در سایت

راه طلایی دوم: شبکه‌های اجتماعی

راه طلایی سوم: نوشتن پست مهمان

راه طلایی چهارم: لینکدونی‌ها

راه طلایی پنجم: مقالات در قالب پی دی اف و WORD

راه طلایی پنجم: نوشتن رپورتاژ آگهی

راه طلایی ششم: شبکه‌های اجتماعی موبایل

راه طلایی هفتم: سئو سایت

راه طلایی اول: وبلاگ نویسی در سایت

عموما سه بخش مهم در هر وب سایت وجود دارد که عموما نا دیده نیز گرفته می‌شوند. بخش مقالات سایت، بخش وبلاگ و اخبار وب سایت، محلی است که می‌تواند هر روز نیروی تازه به وب سایت شما بیفزاید. بدین صورت می‌توانید با بلاگ نویسی و تولید محتوا، کاری کنید که وب سایت شما در معرض دید عموم قرار گیرد. در میان مطالبی که می‌نویسید باید یک چشمتان را بر روی مشتری‌ها و فروش محصولات متمرکز کنید. از این طریق نیز می‌توانید افرادی که به دنبال نیازهای خود هستند را به وب سایتتان بکشانید و بدین طریق با افزایش ترافیک سایت به هدف خود برسید.

 increase-site-traffic

راه طلایی دوم: شبکه‌های اجتماعی

شبکه‌های اجتماعی محل اجتماع افرادی است که تقریبا ساعات زیادی از روز را به فراغت می‌گذرانند. هرچند فعالیتح در شبکه‌های اجتماعی شغل امروز مردم شده است به نظر می‌رسد که تولید محتوا و جذب این دسته از افراد می‌تواند در افزایش ترافیک سایت نقش اساسی داشته باشد. اگر بخواهید از طریق تولید محتوا هم به سئوی سایت خود کمک کنید و هم ترافیک قابل توجهی روانه سایت خود کنید بهترین انتخاب استفاده از گوگل پلاس و در درجه دوم فیس بوک است.

راه طلایی سوم: نوشتن پست مهمان

گاهی سایت‌های رقیب رفتاری پسندیده دارند و به شما اجازه می‌دهند که مطالبتان را توسط آن‌ها منتشر کنید. در چنین صورتی است که شما می‌توانید به راحتی مطالبتان را به دید کاربران و طرفداران دیگر سایت‌ها برسانید. عموما نوشتن پست مهمان به ترافیک وب سایت‌ها و افزایش طرفداران منجر می‌شود.

راه طلایی چهارم: لینکدونی‌ها

برخی وب سایت‌ها یک لینکدونی خالص هستند. بدین معنی که شما می‌توانید با قرار دادن لینک‌های با ارزش و خواندنی سایت خود در این وب سایت‌ها، کاری کنید که دیگر کاربران آن‌ها را مشاهده کرده و بدین طریق با کلیک بر لینک‌ها و هدایت کاربران به وب سایت شما، ترافیک تان را افزایش دهید. هنگام انتخاب لینکدونی بر میزان کیفیت وب سایت لینکدونی توجه ویژه داشته باشید.

راه طلایی پنجم: مقالات در قالب پی دی اف و WORD

اگر فعالیت شما در اینترنت به گونه‌ای است که می‌توانید با انتشار برخی مطالب در قالب فایل PDF کاربرانی جذب کنید توصیه می‌کنیم که لینک‌های بخش‌های مهم سایت خود را در این فایل و اسناد قرار دهید تا بدین طریق بر ترافیک سایت خود بیفزایید.

راه طلایی پنجم: نوشتن رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی نوعی آگهی تبلیغاتی نوشتاری مبتنی بر متن و تصویر است که تلاش دارد، محصولی یا خدماتی را به کاربران شناسانده وآنان را در صدد خرید ترغیب نماید. این گونه آگهی‌ها هزینه دار می‌باشند و باید در وب سایت‌های با ارزش منتشر شوند اما می‌توان گفت می‌تواند به عنوان فرصتی برای افزایش ترافیک سایت به طور مستقیم و غیر مستقیم آن را به شمار آورد.

افزایش بازدید

راه طلایی ششم: شبکه‌های اجتماعی موبایل

این روزها هر فرد یک دستگاه موبایل دارد ( حداقل یک دستگاه ) و حداقل یک یا دو شبکه اجتماعی موبایل نظیر واتس اپ، تلگرام و غیره نیز روی هر کدام نصب کرده است. بدین طریق با هدف قرار دادن این افراد می‌توان از شبکه‌های اجتماعی موبایل برای افزایش ترافیک و برندسازی استفاده کرد. از جمله می‌توان کانال ایجاد کرد و یا با گروه‌های مباحثه‌ای افراد را به وب سایت خود فراخواند.

راه طلایی هفتم: سئوی وب سایت

سئو سایت گونه‌ای از بازاریابی موتورهای جستجو است که به سایت شما کمک می‌کند، با هدف مشخص بهتر و بیشتر نسبت به رقبا در دسترس جستجوگرانی قرار گیرید که از موتورهای جستجو برای رسیدن به هدف خود و مطالب و خدمات و محصولات مورد نظر شان، استفاده می‌کنند

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.