راهنمای درآمد ۳ میلیون تومانی با نویسندگی در منزل نحوه ی دریافت : پست مرسوله , دریافت لینک دانلود این محصول دارای تمرینات عملی (Worksheet) می باشد قیمت پستی محصول : ۱۰,۰۰۰ تومان PDF کتابچه   [۵,۰۰۰ تومان]     ۱ مگابایت     ۱۳ صفحه پادکست صوتی   [۵۰,۰۰۰ تومان]     ۶۰ مگابایت     ۷۵ دقیقه

نکته: در صورتی که محصول را به صورت پستی خریداری کنید، چند ورک شیت نیز برای شما ارسال خواهد شد که تمرین آموزش ها را به صورت هدفمند تر دنبال کنید. .

تمامی خریداران این محصول از ۳۰ دقیقه مشاوره رایگان ( به ارزش ۴۰۰ هزار تومان ) بهره مند خواهند شد..

محصول مورد نظر حاوی ۱۰ پادکست صوتی ( مجموعا ۷۵ دقیقه ) و یک فایل پی دی اف ۱۳ صفحه ای و گام به گام برای بهره مندی از آموزش است.

شاید با خواندن این عنوان با خود فکر کنید که این عنوان هم ژورنالیستی است و صرفا برای پول درآوردن آن را نوشته ایم، اما حقیقت امر این است که این عنوان، حاصل ۹ سال تجربه من و دوستان و همکارانی است که حتی این روزها بیش از ۳ میلیون تومان هم از نویسندگی درآمد دارند.

راستش را بخواهید من می خواستم این محصول را به صورت رایگان و به عنوان زکات آنچه یاد گرفته و تجربه کرده ام، در اختیار شما عزیزان قرار دهم اما به پاس دو تجربه تصمیم گرفتم این آموزش را پولی در اختیار دیگران قرار دهم.

حدود یک سال و نیم پیش، افرادی برای درآمد زایی از اینترنت با من تماس می گرفتند که برخی هم از آشنایان بودند. من به طور کاملا اتفاقی، آموخته ها و تجربیات خودم را در اختیار ان ها قرار دادم و بعد از مدتی با پیشنهادات دیگری که از افراد مشابه صورت گرفت، سعی در فروش این محصول داشتم و دقیقا همین کار را کردم.

حدود دو ماه پیش بود که با برخی از افراد از هر دو گروه تلفنی صحبت داشتم تا از وضعیت کار آن ها مطلع شوم اما نتیجه واقعا جالب بود.

نتیجه: آن دسته از افرادی، که این محصول را به رایگان از من گرفته بودند، یا اصلا محصول را مطالعه نکرده بودند، یا اینکه نسبت به آن جدی نبودند.

آن دسته از افرادی که محصول را با هزینه تقریبا بالا خریداری کرده بودند اکنون به عنوان نویسندگان معتبر در عرصه تولید محتوا و بازاریابی محتوا به شمار می آمدند.

شاید این نتیجه کمی غیر منتظره بود اما حقیقت امر این است که افرادی که برای داشتن چیزی هزینه می کنند، قدر ان را بیشتر می دانند و از آن به سود خود استفاده می کنند.

از بین افرادی که این محصول را به آن ها فروخته بودم با ۵ نفر صحبت کردم که نتیجه کار خود را چنین اعلام کردند:

نفر اول: در یک زمینه خاص و دوست داشتنی متناسب با سلیقه خود در حال نویسندگی است و ماهانه تقریبا تا ۷۰۰ هزار تومان درآمد دارد.

نفر دوم: به دلیل اینکه در تولید محتوای ناب ( در محصول در مورد آن توضیح داده ام ) دستی در نوشتن دارد، درآمد او به حدود ۱میلیون ۲۰۰ هزار تومان و گاهی تا ۲ میلیون تو مان می رسد.

نفر سوم: قرار بود بعد از کنکور دکتری ( که روزهای اخیر انجام شد) این جزوه را دوباره بررسی کند و جدی به فکر اشتغال زایی خود باشد.

نفر چهارم: این فرد به همراه دو سه نفر از دوستان شان یک وب سایت تولید محتوا راه اندازی کرده اند و در حال پروژه گیری هستند. البته این دوست عزیز از میزان درآمدش چیزی نگفت اما وضعیت کاملا قابل تشخیص است.

نفر پنجم: به علت اینکه نویسندگی، برای او جذاب است، و موجب می شود چیزهای زیادی یاد بگیرد، سعی می کند با دستمزدی متعادل تر برای برخی خیریه ها کار کند و به درآمد آن فکر نمی کند..

چیزی که از این ۵ نفر، به دستم رسید این بود که آن ها در این کار جدی بوده اند و نتایج آن را هم چشیده اند و دیده اند.

من این محصول را به قیمت ۵۰ هزار تومان فروختم اما هر کدام از این افراد حالا چند ده ۵۰ هزار تومان از قبل این آموزش درآمد داشته اند.

بنابراین من لاجرم این محصول را به فروش گذاشته ام تا شما نیز قدر ان را بدانید و تجربیات من و همکارانم را به کار ببندید و در منزل خود، به کمک لپ تاپ و میز ناهارخوری تان، درآمد زایی کنید.

لازمه های انجام این کار چیست؟؟

مزیت های مختلفی می توان از این مطلب برداشت کرد اما به طور کلی می توان گفت:

  1. مطالعه و بکاربستن توصیه های این آموزش فوق العاده
  2. تمرین کردن برای افزایش دامنه لغات
  3. تمرین کردن برای نگارش بهتر
  4. یک دستگاه رایانه یا لپ تاپ و حتی یک تبلت مناسب
  5. دسترسی به اینترنت و کمی وقت و علاقه

این آموزش برای چه کسانی مفید است؟

می توانم بگوییم که این مقاله می تواند برای این افراد مفید باشد:

  1. افرادی که به دنبال یک شغل دوم هستند
  2. افرادی که به دنبال یک شغل بی سر و صدا هستند
  3. افرادی که برای اشتغال محدودیت کار در بیرون دارند
  4. افرادی که قصد دارند در خلال انجام کار، مهارت و دانش خود را ارتقا دهند.

پرسش و پاسخ ها

پرسش ها و پاسخ های زیر می تواند در ذهن شما نیز باقی مانده باشد:

خیر. این موضوع هیچ ارتباطی با کیفیت انشای شما در مدرسه ندارد. البته اگر انشا و نگارش شما در دوران تحصیل زبانزد بوده می توان گفت که در این عرصه سریع تر موفق خواهید شد.
خیر. وقتی شما در این کار حرفه ای شوید، دیگران برای استخدام شما و بهره مندی از شما هزینه خواهند کرد.
دقت کنید که این شغل یعنی نویسندگی پیرامون موضوعات مختلف در اینترنت و محدود به یک موضوع خاص نمی شود هر چند برای برخی زمینه ها، طرفداران بیشتری دارد.
هیچ کس حاضر نیست برای تجربیاتش قیمتی قائل شود، اما با توجه به اینکه در عرصه تجارت و کسب و کار برای هر چیزی قیمتی گذاشته می شود، با مشورت با برخی از افراد، قیمت این محصول را بین ۱۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان لحاظ کردند اما من برای وارد کردن بسیاری از افراد به بازار کار، این محصول را با قیمت ۵۰ هزار تومان در اختیار شما قرار داده ام

این آموزش به شما کمک می کند بدون نیاز به این شاخه و آن شاخه پریدن، پا در عرصه ای بگذارید که این روزها در میان کارهای اینترنتی، از آن استقبال خوبی می شود و کسب و کارها حاضرند برای ان پول پرداخت کنند.

 

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نگین هیوا :

من که نفهمیدم چیه!!

مدیر سایت :

مشکلتون رو بپرسین تا جواب تون رو ارسال کنیم. با تشکر

نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.