زمانی که شما تصمیم می گیرید که فروش آنلاین لاک ناخن را راه اندازی کنید، قطعا اولین بار به فکر این هستید که یک سایت خوب در این باره راه اندازی کنید.

سایتی که بتواند شما را به موفقیت برساند، دارای بخش های متفاوتی است که هر کدام از این بخش در استراتژی های مختلف نظیر استراتژی محتوا، بیزنس پلن و طرح بازاریابی، نقش اساسی دارند. اما ما به اختصار به بخش های مهم می پردازیم.

بخش های مهم لاک فروشی آنلاین

صفحه خانگی

صفحه خانگی یا هوم پیج در حقیقت بخش مهمی از هر سایت است که به عنوان مدخل و ورودی سایت به شمار می آید. هر کس مستقیما از طریق آدرس منحصر به فرد سایت شما، وارد فروشگاه شود، با این صفحه روبرو می شود.

صفحه خانگی در جذب مشتری، نگهداری و وفاداری مشتری و حتی در سئوی سایت فروش لاک ناخن و هر سایت دیگری  نقش اساسی دارد..

در صفحه خانگی، یک کاربر امکان ورود به بخش های مهم سایت را خواهد داشت.

بخش های سایت لاک

صفحه محصولی

در صفحه محصول، شما به ازای هر محصولی که دارید، یک سری اطلاعات، وارد می کنید و بدین ترتیب سعی می کنید با نوشته های تان، که با حقیقت پیوند دارند فرد را به مشتری تبدیل کرده و اورا ترغیب به خرید کنید، طوری که او خرید خود را سریع نهایی می کند.

صفحه دسته بندی

دسته بندی یکی از کارهای مهم در هر سایت فروشگاهی است که افراط و تفریط در آن پسندیده نیست. در این باره مقالات متعددی تا کنون نوشته ام اما به همین میزان بسنده کنم، که :

اگر دسته بندی به گونه ای است که مشتری با بیش از ۲ یا ۳ کلیک وارد صفحه محصولی می شود، مطمئن باشید که شمار زیادی از مشتری های خود را تا کنون از دست داده اید..

بلاگ

وبلاگ سایت فروشگاهی یکی از مهم ترین عناصر در بازاریابی محتوایی است که به افزایش ترافیک، افزایش رغبت به فروش، بازاریابی و بازارسازی و در نهایت افزایش فروش تاثیر خواهد داشت. در سایت فروش لاک این بخش از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است که با کمک استراتژی محتوا قوت می گیرد و کسب و کار را رشد و توسعه می دهد.

بخش های سایت لاک

خبرنامه

خبرنامه ای که شما در سایت قرار می دهید، با ترکیبی از علایق مشتری، المان های بازاریابی و افزایش ترافیک باشد. برای خبرنامه برنامه های ویژه ای ارائه می شود که در مشاورات مختلف به آن ها پرداخته می شود.

مدخل شبکه های اجتماعی

وب سایت شما باید کانال های فعالی در شبکه های اجتماعی داشته باشد و کاربرانی که به سایت مراجعه می کنند بتوانند از شبکه های اجتماعی دیدن کرده و از طریق سایت در آن ها عضو شوند. آیا می دانید برای فروش آنلاین لاک ناخن، و موفقیت در این عرصه نیاز است که کدام شبکه های اجتماعی قوت گیرند؟

لندینگ پیج ها در فروشگاه اینترنتی لاک ناخن

لندینگ پیج ها از جمله عناصری هستند که به فروش بیشتر کمک می کنند. این صفحات، دارای پیشنهادات و فرم هایی هستند که کاربر با عضویت در آن ها چیزی نظیر ای بوک، فیلم، و نظیر آن را دریافت می کند و شما باید از طریق آن ها، به تبدیل اعضا به مشتری مبادرت ورزید.

بخش های سایت لاک

فروشگاه لاک ناخن

بخش فروشگاهی سایت شما باید به صورت زیر فولدر ( نه به صورت ساب دامین ) در سایت واقع شود. اگر کسی بخواهد به فروشگاه شما وارد شود، باید تنها با یک کلیک از هر جای سایت بتواند وارد فروشگاه شود.

تب های مهم در فروشگاه اینترنتی لاک ناخن

تب های مهم از جمله بخش هایی است که هر کسب و کار بدان نیاز دارد و نباید به صورت سر سری از آن رد شد. این تب ها شامل موارد زیر هستند:

  1. درباره فروشگاه
  2. تماس با فروشگاه
  3. قوانین فروشگاه
  4. شرایط دریافت سفارش و ارسال مرسوله ها
  5. پرسش و پاسخ متداول

صفحات یاد شده برای وزارت ارشاد، جهت ارائه مجوز فروشگاه اینترنتی ضرورت دارد.

این بخش ها از جمله بخش های مهم و ابتدایی هر سایت فروشگاهی است که بدون آن ها کسب و کاری موفق نخواهد بود. اجزای اضافی نظیر المان هایی که در ساید بارها قرار می گیرند همه به دلخواه است و در مرحله دوم و بعد از ایجاد بخشهای بالا روی سایت قرار می گیرد که هر کدام به دلایل مختلفی در عرصه بازاریابی و فروش هدفمند شده و اهمیت می یابند.

 

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.