رابرت بلیک که یکی از متخصصان بازاریابی ورودی و جاذبه ای است، جمله معروفی دارد که می گوید:

اکنون می توانیم تعیین کنیم که مخاطبان ما چه کسانی هستند، الگوها و شیوه های خرید و رفتاری انان را تشخیص دهیم و به طور مستقیم یا به صورت دسته جمعی آن ها را درگیر  کنیم تا به نتیجه برسیم.

با توجه به اینکه رسانه ها و ابزارها پیشرفت وسیعی داشته اند در حال حاضر می توان به خوبی بررسی ها و آنالیزهایی در مورد کسب و کار انجام داد و بدین صورت، با صرف هزینه کمتر و وقت کمتر، به نتایج ارزشمندی دست پیدا کرد. نتایجی که بدون این ابزارها هرگز نمی توانست برای ما ظاهر شود.

آنالیز بازاریابی

ابزار های آنالیز به بازاریاب ها این امکان را می دهد که بتوانند دیدگاه درست و واقعی در مورد کسب و کار و کمپین های خود پیدا کنند اما این داده ها هزینه بر هستند.

آنالیز بخش مهمی از استراتژی های هر کسب و کاری است چرا که کمک می کند تا بفهمید، که چه چیزی برای کار شما سود بخش و چه چیزهایی زیان بخش است. حتی می توانید تشخیص دهید که کدام بخش ها نیاز به کار بیشتر و کدام بخش ها نیاز به کیفیت بهتری دارند.

در حقیقت آنالیز، بستری کاملا صادق برای ارائه باید ها و نباید ها است تا به شما کمک کند بازاریابی و فرآیند جذب مشتری و افزایش فروش خود را بهینه کنید.

بنابراین شما باید در کار بازاریابی خود، از ابزارهای آنالیز استفاده کنید.

بیاید یک حرف محرمانه به شما بزنم، بسیاری از افرادی که رقبای شما هستند در واقع در حال انجام کور کورانه امور هستند و تضمینی وجود ندارد که موفق باشند. شما اگر دست از فعالیت کور کورانه بردارید و طبق آنالیز ها پیش بروید می توانید به خوبی، کسب و کار خود را رشد دهید.

همیشه آزمون و خطا در هر بخش از زندگی مفید بوده و من به شما توصیه اکید دارم برای این کار به تناسب نوع هدف خود، بازه های زمانی مشخص ایجاد کنید و آن را مورد بررسی قرار دهید.

آنالیز در موارد مختلفی از جمله سئو، ترافیک، نرخ تبدیل، سلامت صفحات، فروشگاه، میزان فروش و نظیر آن صورت می گیرد. شما با کدام یک از این موارد آشنایی دارید؟ در این باره سوالات خود را از ما بپرسید و این مقاله را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.