شاید با خواندن عنوان این پست کمی تعجب کنید اما حقیقتا جای تعجب ندارد. سئوی تصاویر یکی از مهم ترین بخش های سئو داخلی سایت است که باید طبق اصول و قواعد خود صورت گیرد.

نوشتن  image ALT مهم است اما تاثیر این کار برخی زمان ها بسیار بیشتر است.

بسیاری از افرادی که در زمینه سئو تخصص دارند، به این مورد از ابتدای پروسه سئو خود اهمیت می دهند. وبمستر گوگل نیز، در مورد تصاویری که این خصیصه برایشان تکمیل نشده هشدار می دهد اما فراموش نکنید که بهترین زمان برای نوشتن  image ALT برای سئوی سایت، درست قبل از ارسال پست است. ارسال پست همان انتشار پست است.

سئو عکس

یکی از توصیه هایی که مقامات آگاه به سئو، برای سال ۲۰۱۷ داشته اند این است که:

لطفا alt ایمیج های تان را حتما قبل از انتشار تنظیم کنید و بعد بفرستید!

البته این بدین معنی نیست که شما اگر، بعد از انتشار alt را تنظیم کنید ضرر خواهید کرد! نه این بدین معنی است که نهایت اهمیت این موضوع به این دلیل است که با ایندکس شدن محتوا، مطلب شما به طور کامل توسط گوگل وارسی شده و تمام جزییات در آن موقع به دست گوگل می رسد! پس دوباره کاری ها کمی دیرتر جواب می دهد.

سئو عکس
اما شاید برای شما این سوال هم پیش بیاید!:

اگر مطلب را زمان بندی کنیم و alt تصاویر را فراموش کرده باشیم باید چکار کنیم؟

پاسخ این سوال این است که وقتی مطلب را زمان بندی می کنید، تا پیش از انتشار، می توانید به راحتی مطلب را ویرایش کرده و متن جایگزین تصاویر را نوشته و نسبت به سئوی عکس ها اقدام کنید. بدین ترتیب، هیچ گونه خللی در کار به وجود نخواهد آمد.

امیدوارم که توانسته باشید بدین صورت سئوی تصاویر خود را به بهترین نحو انجام دهید و در رتبه گیری سایت همیشه بدرخشید. دیدگاه ها و سوالات خود را در این باره با ما در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی نشر دهید.

 

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.