هدلاین های مغناطیسی یا جذاب یا هر چه که نامش را بگذارید برای بازاریاب ها و نویسندگان خیلی مهم است. مخصوصا این روزها که هزاران هزار سایت وجود دارد و هر کدام نیز با نویسندگان خبره در حال تولید محتوا هستند، مهم این است که با چه عنصری کاربران را به خود جذب کنند تا همیشه این کاربران را وابسته به خود کنند. بای مارکتینگ در این کارگاه آموزشی به شما به مرور یاد می دهد که چگونه یک هدلاین مغناطیسی ایجاد کنید.

مقدمه:

هدلاین ها و عنوان مطالب شما، اولین چیزی است که قلاب را به هوش و فکر کاربر می اندازد تا آن ها را برباید پس این شما هستید که باید برای این عنوان ها برنامه ریزی داشته باشید تا بتوانید آن ها را به درستی مهندسی کنید، و با آن قلابی همیشه حاضر برای جذب کاربران بسازید.

How to Write Magnetic Headlines

دقت کنید که نوشتن هدلاین های مغناطیسی بخشی از بازاریابی محتوا به شمار می اید که می توانید از طریق آن کسب و کارتان را شدید و عجیب تغییر دهید.

با توجه به این که نوشتن هدلاین یک کار فنی و البته مهندسی هنری است، یک کار بسیار بحرانی به شمار می اید که اگر در مورد آن مطالعه داشته باشید می توانید با موفقیت آن را به انتها برسید.

به این آمار دقت کنید:

از هر ۱۰ نفر، ۸ نفر فقط هدلاین ها را می خوانند و فقط ۲ نفر بقیه محتوا را می خوانند و توجهی چندان به هدلاین ها ندارند!

این آمار نشان می دهد که قدرت هدلاین ها در درگیر کردن کاربران چقدر است. شما هم به این موضوع اعتقاد دارید؟ خودم وقتی در حال مطالعه کتاب هستم، بیش از هر چیز اول در فهرست ها سرک می کشم که حکم همان هدلاین ها را دارند. هنگام وب گردی هم ترجیح می دهم ابتدا عنوان ها را بخوانم! حتی خود شما هم همینطور عمل می کنید و من به این موضوع اطمینان دارم!

How to Write Magnetic Headlines

دقت کنید که هر یک از کلمات عنوان باید جاذبه ای به سمت کلمات بعدی ایجاد کند به طوری که در انتهای خواندن عنوان یا هدلاین، کاربر به دنبال جملات بعدی در متن باشد. این مهم ترین کدی است که ابتدای این آموزش به شما دادیم و طی این کارگاه آموزشی به شما یاد می دهیم که چگونه این کد را پیاده سازی کنید + چند آموزش بیشتر 🙂

در ادامه این مقاله که هر روز تا انتهای ان سر ساعت ۹ صبح آپدیت می شود، به شما یاد می دهیم که چگونه، یک هدلاین مغناطیسی از نظر فنری و هنری طراحی کنید.

در صورتی که می خواهید این مقاله را تا انتها دریافت کنید عضو خبرنامه شوید تا از آپدیت ها مطلع شوید.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.