برای اینکه سئوی سایت شما، از نظر گوگل، یک سئوی اصولی و قانونی باشد باید به یک سری المان ها در سئوی داخلی سایت دقت کنید. سئوی داخلی سایت بین ۱۵ تا ۲۵ درصد از اهمیت سئو را شامل می شود اما نمی توان آن را نادیده گرفت و تمام اقدامات را به صورت سئوی خارجی انجام داد.

در خلال انجام سئوی داخلی سایت، شما باید بدانید که چگونه از تگ های H2 و H3 استفاده کنید. یک نکته:

هر چقدر که شمار کلمات محتوای شما بیشتر باشد، بهتر است که تعداد سر عنوان ها بیشتر باشد. هر چقدر که بتوانید متون را به صورت زیر مجموعه ای تحت سرعنوان های زیر هم مثل H2 و H3 و به همین ترتیب تا H5 تقسیم بندی کنید، از نظر خوانایی بهتر عمل کرده اید و این می تواند تجربه کاربران را بهبود ببخشد. بدین صورت به طور غیر مستقیم این رویکرد روی رتبه سایت شما تاثیر مثبت خواهد گذاشت.

 استفاده از تگ H2 و H3 به صورت سئو فرندلی

اما توصیه های زیر برای استفاده اصولی تر از سر عنوان ها را بیاد بسپارید:

اول اینکه: سعی کنید موضوع متن را به قسمت های مرتبط و مجزا تقسیم کنید و برای هر کدام سر عنوان هایی ایجاد کنید. شاید لازم باشد هر بخش را به بخش های جزیی تری نیز تبدیل کنید. هر چقدر که بتوانید موضوعات را از هم تفکیک کنید بهتر عمل خواهید کرد.

دوم اینکه: به میزان متعادل، از کلمه کلیدی در هر پاراگراف استفاده کنید.

سوم اینکه: در دو یا سه و یا حتی بیشتر از سر عنوان ها از کلمه کلیدی استفاده کنید.

چهارم اینکه: سعی کنید این قانون را در بروز رسانی های سایت خود بگنجانید تا تاثیر مثبت آن را پیدا کنید. اما سوال زیر هم بسیار پرسیده می شود که:

تگ های H2 و نظیر آن شکل سایت را به هم می ریزند چرا که بزرگ نمایش داده می شوند. چکار کنیم؟

پاسخ این سوال این است که شما می توانید به راحتی اندازه این تگ ها را در نمایش سایت، تغییر دهید برای این منظور دستورالعمل مورد نظر را در لینک زیر بخوانید:

چگونه تگ های H1 تا H6 را با فونت دلخواه در سایت نمایش دهیم؟

پنجم اینکه: ضرورتی ندارد که حتما کلمه کلیدی را در ابتدای تگ های زیر عنوان بکار ببرید کافی است که این کلمات را در این تگ ها جای دهید.

 استفاده از تگ H2 و H3 به صورت سئو فرندلی

فراموش نکنید که تگ ها را از H2 به بعد تنظیم کنید. برای این کار نباید هرگز از H1 استفاده کنید. اگر به دنبال علت ملموس تری از این واقعیت هستید می توانید لینک زیر را بخوانید:

چرا استفاده از تگ H1 در صفحه محتوا برای سئو مضر است؟

بدین صورت می آموزید که چگونه روی سایت خود محتوا را طوری بنویسید که بتوانید آن ها را به چشم گوگل زیبا و جذاب نشان دهید و از طرفی کاربران را پای مطلب خود میخکوب کنید!

دیدگاه های خود را در این باره با من در میان بگذارید و این مطلب را روی شبکه های اجتماعی تان نشر دهید. همچنین توصیه می کنم که در خبر نامه ما عضو شوید که خبرهای خوبی ان شالله در راه است.

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.