حتما با خود فکر کرده اید که آیا واقعا می توان با فروش کفش در اینترنت موفق شد یا نه؟ بگذارید داستان جالب موفقیت فروشگاه امروزمان را با این مقدمه شروع کنیم که شما هم می توانید با برداشتن گام های اصولی و هدفمند قطعا در فروش خود موفق شوید. صاحب فروشگاه اینترنتی Heat Check کار خود را تنها با فروش دو جفت کفش شروع کرد و با رفتار حرفه ای و اصولی به جایی رسید که اکنون شما می توانید راهکار او را خط مشی خود قرار دهید.

فروشگاه اینترنتی کفش Heat Check

چه شد که تصمیم گرفتید این فروشگاه اینترنتی را راه اندازی کنید؟

همانطور که می دانید من بیشتر به فروش کتانی مشغولم. در ایامی که جوان تر بودم همیشه مایکل جوردن و پنی هارداوی را در تلویزیون با کتانی های زیبایشان می دیدم و لذت می بردم و به طور کلی به این فکر بودم که سال پیش رو، کدام کتانی می تواند نظر مرا جلب کند.

سال ۲۰۰۱ بود که وارد دبیرستان شدم. در آن زمان به من القا شد که کتانی های Limited Edition می تواند به خوبی از طرف بچه های دبیرستان مورد استقبال قرار بگیرد اما خب در فروشگاه های سطح شهر ما چنین کتانی وجود نداشت

در عین حال من سه جفت کتانی خریدم که دو تا از آنها را با چند دلار اضافه تر، فروختم. من تا چند سالی اینطور پیش می رفتم تا اینکه کار واقعا گرفت! از آن به بعد، به سراغ هرچیزی که ارزش فروش دوباره داشت رفتم، مثل کفش های عرضه نشده که برای خانواده و دوستان لبرون جیمز و دیگر ورزشکاران و افراد معروف تولید می شد . محل تامین محصولات من فروشگاه های زنجیره ای و حتی e bay بود .  همچنین کالکشن کتانی های افرادی را که کلکسیون کتانی داشتند هم می خریدم.

فروشگاه اینترنتی کفش Heat Check

چه زمانی اولین کتانی تان را فروختید؟ از کدام کانال ها فکر می کنید فروش بیشتری داشته اید؟

اول از هر چیز من میخواستم در شهر Lancaster  یک فروشگاه ایجاد کنم اما به دلایل مشکلاتی، ناچار شدم تنها با یک اکانت در Ebay کارم را شروع کنم. بنابراین در سال ۲۰۰۳ بود که یک اکانت در Ebay ساختم. حالا که فکر می کنم فروش اینترنتی برای من بهتر جوابگو بوده است تا فروشگاه واقعی. درست کردن رسانه های اجتماعی در برند سازی و افزایش مشتری خیلی نقش دارد. این مورد را واقعا جدی بگیرید.

 حالا چطوری از پس این کارها بر می آمدید؟ مدیریت امور چگونه بود؟

ما تبلیغات زیادی انجام داده ایم. ما کلیپ ۱۵ ثانیه ای داریم که در تئاتر محلی مان قبل از هر فیلم پخش می شود و فروشگاه ما را به نمایش می گذارد.ما در رسانه اجتماعی نیز تبلیغ می کنیم به همراه آن تبلیغات ما در مجلاتی که به ۷۵،۰۰۰ خانوار محلی ارسال می شود نیز وجود دارد. بعد از گشایش فروشگاه، تبلیغات منبع تمرکز ما بوده است و ما هم چنان به دنبال راه های خلاقانه هستیم تا به بازار مورد نظرمان دست پیدا کنیم. ما تمام ارسال ها را از فروشگاه انجام می دهیم. لیبل های مان را از طریق usps.com یا pay pal پرینت میگیرم و هم چنین  بسته بندی خودمان را بر روی بسته بندی اصلی کفش ها اعمال می کنیم و یک پیک روزانه از اداره پست ایالت متحده (USPS) بسته ها را تحویل می گیرد.

پیشنهادات تاپ شما برای فروشگاه داران تازه کار چیست؟

توصیه من گام های آهسته در شروع کار است. لازم نیست تمام کارها را با هم انجام دهید. هنر شما در این است که کار مهم را شناسایی کنید و در اول کار آن را انجام دهید. خدمات به مشتریان در عمده فروشی ها خیلی تاثیر گذار است روی ارائه ی خدمات متمایز کار کنید. بجای اینکه به مشتری ها به صورت پول نگاه کنید، نگاهی دوستانه و خیرخواهانه داشته باشید و تا می توانید کاری کنید که بتوانید به او کمک کنید و حتی بتوانید اثری خوش از خود در ذهن آن ها بگذارید.

. من می خواهم آن ها تجربه دلپذیری از آمدن به فروشگاه من داشته باشند حالا آیا کفشی می خرند یا خیر. باز هم یاد آور می شوم، بازاریابی خیلی مهم است. بازار مورد نظرتان را پیدا کنید و به سمتش بروید. هرچه مردم بیشتر راجب شما بدانند برای شما بهتر می شود!

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.