Hazel And Oliv در واقع عنوان کسب و کاری است که یک زوج بعد از ۱۰ سال فعالیت در زمینه فروش پوشاک، برای خود خلق کردند تا بتوانند تجربیاتشان را حالا روی کسب و کار شخصی خودشان پیاده سازی کنند. این زوج در واقع ابتدا تجربیات کافی کسب  کردند و بعد اقدام به راه اندازی کسب وکاری بر پایه تجربه نمودند که این به موفقیتشان بیشتر کمک کرده است. این مصاحبه را بخوانید. کوتاه اما آموزنده است:

در مورد راه اندازی کسب و کار خود با ما صحبت کنید؟

همسر من به نام تیلور حدود ۱۰ سال در کار پوشاک فعالیت داشت و من هم علاقه زیادی به مقوله مد و فشن داشتم. تا اینکه در سال ۲۰۱۲ با سرمایه ۳۰۰ دلار کار خود را شروع کردیم. تیلور یک ذهن تجاری دارد و موجب شد در ۸ ماه اولیه کارمان، میلیون ها دلار کسب درآمد داشته باشیم.

بازاریابی اینترنتی,داستان موفقیت

چطوری به اولین فروش هایتان رسیدید؟

ما پیشرفت اولیه مان را مدیون دوستان و آشنایان خود هستیم که با نقل دهان به دهان یا همان بازاریابی ویروسی کمک کردند که کسب و کار ما مشهور شود. حالا در تگزاس شهرت زیادی پیدا کرده ایم.

چرا سایت شما موفق شد؟

ما پشتکار زیادی داشتیم و من ( بن ) دانش زیادی در زمینه فناوری اطلاعات داشتم و این شد که توانستیم کسب و کاری راه اندازی کنیم که در بستر یک فروشگاه آنلاین فعالیت دارد و امکانات بینظیری دارد.این برای موفقیت کافی بود.

بازاریابی اینترنتی,داستان موفقیت

توصیه تان برای فروشگاه های تازه کار چیست؟

ما روزانه حدود ۱۸ ساعت به طور کامل روی سایت کار می کردیم و خوشبختانه حالا داریم پاسخ تلاش هایمان را می گیریم. شما نیز در امر کسب و کار باید ابتدا از خود گذشتگی داشته باشید و بعد نتیجه را ببینید.

 

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.