شاید با خود بگویید که هدف از بازاریابی در حقیقت این است که بتوانید به مصرف کننده دسترسی پیدا کنید. اما چرا ما این موضوع را به طور ویژه مورد بحث قرار دادیم؟ بیاییم در این باره به صحبت های یکی از متخصصان در امور بازاریابی صحبت کنیم که در شرکتی نام آشنا فعالیت دارد. HP Amaral می گوید:

بیشترین چیزی که موجب شد، من روش بازاریابی ام را تغییر دهم، و به احتمال زیاد، این موضوع می تواند برای تمام زندگی کاری ام، مفید باشد، این است که من نیاز به مشتری و مصرف کننده دارم.

چیزی که این روزها در محیط آنلاین می تواند فوق العاده باشد، این است که می توان مصرف کننده ها را شناخت و به عمق نیاز آن ها پی برد و به آن ها دست پیدا کرد.

دستیابی به مشتری

به راحتی می توان فهمید، آن ها به کدام سایت ها می روند؟ از چه سایتی خبر می خوانند ؟ و مواردی نظیر این..

این اطلاعات کمک می کنند که ما بتوانیم در زمینه شناخت مشتری و بازاریابی تلاش های پر ثمری داشته باشیم و بتوانیم طبقه بندی های موفقی داشته باشیم که ما را به هدف نهایی یعنی نزدیک شدن به مشتری، یاری برساند. .

HP Amaral در ادامه می گوید:

بزرگترین چیزی که در زندگی من رخ داده، این است که تجربیاتم در بازاریابی، که موجب شده تجربیات زندگی ام به طور کلی تغییر کند این است که دسترسی فوق العاده ای به مصرف کنندگان هم اکنون دارم.

دستیابی به مشتری

او اضافه کرد:

از چالش یادگیری نحوه استخراج بینش های ارزشمند و به موقع از تمام داده ها و نحوه استفاده کامل از طبیعت داده های اجتماعی رسانه های اجتماعی تا قبل از برقراری ارتباط شنیداری لذت بردم.

تمام گفته های این موضوع این است که باید به دنبال این باشید که هدف کاری تان را به سمت پیدا کردن و رسیدن به مصرف کننده ها باشد. در چنین حالتی می بایست ابتدا آن ها را بشناسید تا بتوانید در مسیرشان قرار بگیرید.

دستیابی به مشتری

این موضوع بخش مهمی از بازاریابی را تشکیل می دهد، اما بسیاری از بازاریاب ها، به این موضوع توجه خاصی ندارند و این است که بسیاری از شرکت ها ورشکست می شوند.

حالا با توجه به نوع کسب و کاری که شما دارید، آیا می توانید همین حالا به مصرف کننده ها و مشتری ها فکر کنید و راه دسترسی به آنان را برای ما بنویسید؟

 

برچسب ها
در همین زمینه میخوانید ...
نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
کد امنیتی

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.